Olga Polikowska - koncert premierowy

Olga Polikowska - koncert premierowy

Start: 3 kwietnia 2019  20:00
Koniec: 3 kwietnia 2019  22:00
I pula 20 PLN, II pula 30 PLN
Już 3 kwietnia 2019 zapraszamy na pierwszy warszawski koncert Olgi Polikowskiej w klubie BARdzo Bardzo! Podczas występu artystka zaprezentuje utwory ze swojej nadchodzącej EP-ki.

Olga Polikowska nazwana została przez dziennikarzy i krytyków muzycznych debiutem roku 2018 i największą nadzieją eklektycznego, ambitnego popu w Polsce. Jej pierwszy singiel „Ulatuje”, który został wyprodukowany przez Łukasza Marona (Flemings) oraz Szatta (m.in. zespół „Kroki”) namieszał w polskim electro-popie. Artystka do współpracy przy kolejnych utworach zaprosiła legendę sceny elektronicznej – Urbańskiego (m.in. Rysy, ścieżka dźwiękowa „Ultraviolet”) oraz Michała „Mamuta” Sarapatę (zespół SALK). Jej muzyka to przyjemnie unoszące się bity z wyraźnymi wpływami lat 80 tych, połączone subtelnym i zmysłowym wokalem.

„Właśnie takich piosenek szukam w polskim popie: pozbawionych balastu pretensjonalności, stawiających na chwytliwe melodie (dawno nie słyszałem takiego refrenu w polskim mainstreamie), szukających porozumienia z r&b, no i wreszcie ubranych w błyszczące synthowe szaty” - T.Skowyra (Porcys.pl)

Od nowa (Official video)

 Ulatuje (Official video)Musisz (Live at Sofar Sounds Warsaw) 

"ASAKO. Dzień i noc" - japońskie slow cinema od 24 maja w kinach
Przeciwieństwa lubią się przyciągać. „Niedobrani” w kinach od 10 maja
Wielkie kłamstewka - nowy sezon