In House We Trust pres. Freemasons - Iskra - Warszawa

Start: 19 czerwca 2019  21:00
Koniec: 20 czerwca 2019  06:00
25-35 zł

In House We Trust prezentuję: 19 Czerwca 2019 - Legenda muzyki "House" Freemasons w Iskrze!

FREEMASONS – czyli Russell Small od ponad dwóch dekad odnosi ogromne sukcesy na światowej scenie klubowej. Najpierw jako Phats & Small z nieśmiertelnym hitem „Turn Around” , od 2004 roku jako duet Freemasons wydali dziesiątki znanych singli i remixów największych globalnie muzycznych artystów.

Produkcje takie jak “Love On My Mind” “Rain Down Love” “Uninvited” “Watchin” czy “Heartbreak (Make Me A Dancer)” oraz remixy dla m. in. Beyonce, Kelly Rowland, Whitney Houston, John Newmana, Depeche Mode, London Grammar, Hurts, Eurythmics, Kylie Minogue, Sophie Ellis Bextor, Jamiroquai czy Mobiego stały się kultowe i osiągały pierwsze miejsca list przebojów jak i sprzedawały się w niezliczonych kopiach.

Pozwoliło to Russellowi grać jako DJ na całym świecie, od Rio do Seulu, poprzez Amerykę Północną oraz Australie. Już 19 Czerwca po wielu latach wróci do naszego kraju zagrać specjalnie na pierwszej edycji In House We Trust w ogrodzie klubu Iskra w Warszawie.

Towarzyszyć mu będzie, trójka polskich artystów znanych z częstych występów na Ibizie czyli Neevald, Tomazzo oraz Gigi. Prosto z wysp przyleci Dj i promotor Anthony M. Zza naszej południowej granicy pojawi się jeden z najlepszych czeskich artystów czyli Leemac. A wszystko dopełnią utalentowani Tom45 z projektu Deep Sesje oraz Loletta z ekipy In House We Trust.

Lineup: FREEMASONS, NEEVALD, TOMAZZO, GIGI, ANTHONY M, LEEMAC, TOM45, LOLETTA

19 Czerwca – Start 21:00 – Klub Iskra (Wawelska 5) Pole Mokotowskie – Warszawa

 

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Kultowe filmy na wielkim ekranie
Pierwszy festiwal filmów fabularnych online czyli Wiosna Filmów