BAM Pres. Mark Knight / Tube & Berger / Chus + Ceballos

Start: 18 maja 2019  21:00
Koniec: 19 maja 2019  06:00
W jednym z najpopularniejszych warszawskich miejsc koncertowych i teatralnych o przedwojennej tradycji, wystąpią artyści światowego formatu. Tej nocy, na deskach naszego teatru wystąpią Mark Knight, Tube & Berger oraz CHUS+CEBALLOS.

Przede wszystkim zapraszamy na występ Marka Knighta - legendy z olbrzymim dorobkiem muzycznym i biznesowym. Mark to znany w każdym zakątku świata DJ, producent oraz właściciel wytwórni Toolroom Records. Drugi najlepiej sprzedający swoje produkcje artysta wszech czasów na Beatport. Od ponad 10 lat obecny na scenie i nadal nie zwalnia tempa. W ubiegłym roku na imprezie Mist pres. All Knight Long Mark Knight, udowodnił że nie bez powodu jest jednym z najbardziej szanowanych artystów na świecie.

 


Zagrają również Tube & Berger, czyli Arndt Roerig i Marko Vidovic - artyści którzy ukształtowali gatunek Deep House swoimi znakomitymi produkcjami. Ich utwór „Imprit of Pleasure” znajduje się w pierwszej 10 najlepiej sprzedających się utworów wszech czasów na Beatport.
Gośćmi specjalnymi są Chus+Ceballos hiszpański duet, który niczym ryba w wodzie porusza się pomiędzy gatunkami House i Techno. Ich produkcje, remixy i kompilacje liczyć można w dziesiątkach.


Muzycy pracowali dla takich sław, jak Madonna, Shakira, Enrique Iglesias, Yoko Ono, czy Delgado. W sumie ich zremiksowane propozycje utworów znajdują się na ponad sześćdziesięciu albumach różnych wykonawców.

Na scenie pojawią się też NuCasa i Milkwish.


Tradycyjnie imprezę zamknie M1k3.

Kolejna długa noc przed nami!

Line-up:
Mark Knight
Tube & Berger
CHUS+CEBALLOS
NuCasa
Milkwish
M1k3

Zaczynamy 21:00
Kończymy 06:00

Antresola - widok z góry na scenę, miejsca do siedzenia i dedykowany bar (ograniczona ilość miejsc).

I pula 200 zł
II pula 250 zł

Partnerzy:
Mist
muno.pl
Teatr Palladium
HIRO
Mówią Na Mieście

Imprezę wspierają Ballantine's, Lech i Radio Kampus

"SYNONIMY" zdobywca Złotego Niedźwiedzia w październiku w kinach
Kino letnie Warszawa – sezon oficjalnie otwarty! Repertuar: Pub Lolek, Zoo Market, Prochownia Żoliborz
Seriale, na które warto zmarnować czas