Wernisaż otwierający wystawę surfingowych zdjęć Dominika Gralaka

Wernisaż otwierający wystawę surfingowych zdjęć Dominika Gralaka

Start: 19 czerwca 2019  19:00
Koniec: 31 sierpnia 2019  00:00
wstęp wolny
Światowy Dzień Oceanów, który obchodziliśmy 8 czerwca był głównym natchnieniem do tego by zorganizować wystawę surfingowych zdjęć Dominika Gralaka. 

Jak to się stało?

Tak się złożyło, że akurat 8 czerwca doszło do spotkania Dominika z ekipą AIOLI i w ciągu 5 minut padła decyzja, że trzeba to zrobić. 

Kolejne dni z kalendarza, ułożyły wszystko w całość, i pokazały, że to idealny czas na tą wystawę.
Międzynarodowy Dzień Surfingu – 15.06.
Pierwszy Dzień Lata – 21.06.

Dlaczego AIOLI? właśnie dlatego, że to miejsce jest nie tylko przestrzenią do jedzenia, to miejsce spotkać różnych ludzi, różnym wieku z różnymi zainteresowaniami. To marka, która od 7 lat podkreśla swoją niezależność i wspiera artystyczne, miejskie inicjatywy – mówi Dominik.

19 czerwca – środek tygodnia, pierwszy dzień wakacji – to również dzień, w którym zostanie otwarta wystawa.

Całość uświetni obecność artysty oraz najlepszy podkład muzyczny w wykonaniu DJ FALCON1.

 

DOMINIK GRALAK

„Bo fotografia to nie tylko ładny obrazek"

Dominik Gralak, dyplomant Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku fotografia i sztuka mediów.

Fotografia jako dziedzina sztuki nie jest u mnie nowym rozdziałem, ponieważ towarzyszy mojej rodzinie od najmłodszych lat. Sam jako 10-latek zacząłem się nią interesować od momentu, kiedy rozebrałem swój pierwszy aparat Zenit na części pierwsze i po złożeniu kilkanaście z nich dalej zostało na stole. A bakcyla złapałem w oceanie…

Surfing i fotografia to nierozłączna para. Fotografia surfingowa jest dla mnie czymś szczególnym, ponieważ jest ona stricte powiązana z oceanem, jego potęgą, głębią i nieskończonością. Wchodząc do wody z aparatem, za każdym razem chcę pokazać takie kadry, których człowiek nie zauważa w codziennych sytuacjach, oblicza surferów, ich ciało, oczy.

www.dominikgralak.com
Instagram : @puravida_surfphotography

 

DJ FALCON1

DJ / turntablista/producent, na scenie od 2003 roku. Aktywna postać bitew DJ-skich i turntablistycznych, posiadacz 5 tytułów Mistrza Polski IDA.  

Ma na koncie kilkaset imprez w całym kraju, od największych festiwali przez wszelkiego rodzaju kluby po najciemniejsze piwnice. Grał także w Czechach, Holandii, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jego sety to wypadkowa fascynacji turntablismem, klasycznym hip­hopowym brzmieniem oraz szeroko pojętą elektroniką. Jako party DJ nie stroni od niczego, co niesie ze sobą dobry vibe.

Jako turntablista współpracuje z czołówką polskiej sceny hip­hopowej i nie tylko, jest członkiem ekipy JWP/BC. W 2015 wystąpił z Michałem Urbaniakiem w polskiej edycji Boiler Room. Jest także jednym z DJ­ów odpowiedzialnych za jubileuszowy „PROSTO Mixtape 15”. Był również koncertowym DJ-em Taconafide oraz Dj-em odpowiedzialnym za koncert/spektakl „Projekt Tymczasem”.

Razem z Dj-em Kebsem jest założycielem SPINLAB DJ SCHOOL. W 2017 wygrał bitwę DJ-ską "CutFest" w Los Angeles w kategorii Beat-Juggling.

 

 

Premiera kinowej wersji opery Aida
Najlepsze seriale HBO
"Obrazy bez autora" - najnowszy film Floriana Donnersmarcka