ISKRA zaprasza wszystkich na swoje Wielkie Urodziny

ISKRA zaprasza wszystkich na swoje Wielkie Urodziny

Start: 13 lipca 2019  21:00
Koniec: 14 lipca 2019  05:00
10 zł

Przez ostatnich 6 lat w warszawskim klubie ISKRA Pole Mokotowskie działo się wiele! Od koncertów i imprez z udziałem wielkiego formatu artystów, takich jak Cassius, Westbam, DonGURALesko, Catz n Dogz, Mark Knight, Fat Boy Slim, Mob Deep, Quebonafide, przez stand-upy z najlepszymi polskimi komikami, kino pod chmurką, pikniki kulinarne, do różnego rodzaju akcji charytatywnych.

Podsumowując to, co już za nami, ale także czekając na to, co przed nami, ISKRA zaprasza wszystkich na swoje Wielkie Urodziny! Pamiętacie klub sprzed 6 lat? Ewolucja ogrodu oraz przestrzeni indoorowej była i wciąż jest miło zaskakująca. Wybudowana w tym sezonie strefa chill, a w drugim zakątku ogrodu strefa Finlandii robią wielkie wrażenie i zachęcają do spędzania w nich czasu już w okolicach południa. Słynny basen, niosący ukojenie w upalne dni, leżaczki, wyborne drinki i nieustająca muzyka to esencja Iskry w sezonie letnim. Od chillu do imprezy i z powrotem.

 

 

13 lipca będziemy wspominać, tańczyć i świętować 6 lat istnienia Iskry oraz te wszystkie przeżyte w tej przyjemnej miejscówce wspólne chwile. Stery muzyczne przejmie śmietanka stołecznych DJ’ów, którzy nie raz, nie dwa porywali do tańca tłumy na parkiecie Iskry.

 

klub iskra pola mokotowskie mowia na miescie warszawa

 

Zagrają:

DJ PUNCHLINE

Kuvau

DJ PANDA

Alex Köffer

DJ Black

Belt Greg

Komar

 

Goście zapisani na liście FB do 23:00 wchodzą za free, pozostałe osoby za 10 PLN Link do wydarzenia: tutaj

"Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia" - film oparty na prawdziwej historii
Jesienne wieczory umili nam Netflix
Ślicznotki podczas jesiennego Ladies Night