This.place w. Woo York live

Start: 30 listopada 2019  22:00
Koniec: 1 grudnia 2019  05:00
59 / 69 / 79 / VIP: 390

Gwiazdy elektroniki w Muzeum Lotnictwa Polskiego

Cykl imprez this.place wraca z trzecią edycją i po raz kolejny zaskakuje. Tym razem wydarzenie zostanie zorganizowane w głównym gmachu Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, a gwiazdą tej nocy będzie ukraiński duet Woo York. Impreza odbędzie się 30 listopada, a bilety właśnie trafiły do sprzedaży.
Organizatorem wydarzenia jest Stay High Agency – odpowiedzialna m.in. za niezwykle popularny cykl Roof Party, odbywający się już od ośmiu lat w Krakowie. This.place to rozwinięcie działalności agencji i propozycja na chłodniejsze miesiące roku, kiedy to imprezy w słońcu i na dachu nie są już możliwe. Nie jest to jednak zwykły cykl – każde z tegorocznych wydarzeń organizowane jest w innej lokalizacji i z inną oprawą wizualną.

Po lutowej edycji w Hotelu Forum oraz kwietniowej w Teatrze im. J. Słowackiego, przyszedł czas na Muzeum Lotnictwa Polskiego. „To miejsce, w którym elektronika jeszcze nigdy nie rozbrzmiewała i nie możemy się doczekać, by skorzystać z wyjątkowych możliwości, jakie dają samoloty, znajdujące się w tym wnętrzu" – mówi twórca Stay High Agency, Maciej Milczanowski. Jak podają organizatorzy, wszystkie maszyny wiszące obecnie w gmachu głównym pozostaną na swoich miejscach. To samo dotyczy dwóch zabytkowych samolotów na podłodze.

W tej unikalnej scenerii usłyszymy wyjątkowy duet z Kijowa, który już od lat święci triumfy na międzynarodowej scenie techno. Woo York wydają w najbardziej renomowanych wytwórniach – od Afterlife, przez Dystopian, a ostatnio także w Drumcode. Z kolei ich live-act oparty na bogatym zestawie elektronicznego sprzętu uznawany jest za jeden z najlepszych na świecie. Wkrótce poznamy także polskich artystów, którzy dołączą do wydarzenia.

"Nic się nie stało" Sławomir Latkowski
Pierwszy festiwal filmów fabularnych online czyli Wiosna Filmów
Najlepsze filmy na kanapowego lenia