This.place w. Woo York live

Start: 30 listopada 2019  22:00
Koniec: 1 grudnia 2019  05:00
59 / 69 / 79 / VIP: 390

Gwiazdy elektroniki w Muzeum Lotnictwa Polskiego

Cykl imprez this.place wraca z trzecią edycją i po raz kolejny zaskakuje. Tym razem wydarzenie zostanie zorganizowane w głównym gmachu Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, a gwiazdą tej nocy będzie ukraiński duet Woo York. Impreza odbędzie się 30 listopada, a bilety właśnie trafiły do sprzedaży.
Organizatorem wydarzenia jest Stay High Agency – odpowiedzialna m.in. za niezwykle popularny cykl Roof Party, odbywający się już od ośmiu lat w Krakowie. This.place to rozwinięcie działalności agencji i propozycja na chłodniejsze miesiące roku, kiedy to imprezy w słońcu i na dachu nie są już możliwe. Nie jest to jednak zwykły cykl – każde z tegorocznych wydarzeń organizowane jest w innej lokalizacji i z inną oprawą wizualną.

Po lutowej edycji w Hotelu Forum oraz kwietniowej w Teatrze im. J. Słowackiego, przyszedł czas na Muzeum Lotnictwa Polskiego. „To miejsce, w którym elektronika jeszcze nigdy nie rozbrzmiewała i nie możemy się doczekać, by skorzystać z wyjątkowych możliwości, jakie dają samoloty, znajdujące się w tym wnętrzu" – mówi twórca Stay High Agency, Maciej Milczanowski. Jak podają organizatorzy, wszystkie maszyny wiszące obecnie w gmachu głównym pozostaną na swoich miejscach. To samo dotyczy dwóch zabytkowych samolotów na podłodze.

W tej unikalnej scenerii usłyszymy wyjątkowy duet z Kijowa, który już od lat święci triumfy na międzynarodowej scenie techno. Woo York wydają w najbardziej renomowanych wytwórniach – od Afterlife, przez Dystopian, a ostatnio także w Drumcode. Z kolei ich live-act oparty na bogatym zestawie elektronicznego sprzętu uznawany jest za jeden z najlepszych na świecie. Wkrótce poznamy także polskich artystów, którzy dołączą do wydarzenia.

4. Przegląd Horrorów FEST MAKABRA w kinie Praha
Co oglądać w jesienne wieczory?
Seriale, na które warto zmarnować czas