Ozdoby na choinkę

Ozdoby na choinkę

Start: 14 grudnia 2019 12:00
Koniec: 14 grudnia 2019 15:00
wstęp wolny
Uważamy, że domowe ozdoby świąteczne są najlepsze, tym bardziej, jeśli są wykonane przez dzieci. Wraz z Kropka w kropkę chcemy kontynuować naszą tradycję „DIY świątecznych ozdób” w Pardon, To Tu, tworząc nowe unikalne ozdoby i oszczędzając je na lata. Podczas warsztatów mali uczestnicy własnoręcznie wykonają kolorowe ozdoby świąteczne. Choinki dzięki nim będą wyjątkowe!

➳ Sobota, 14.12.2019 – g. 12:00-15:00
➳ Wstęp wolny
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Projekt Kropka w Kropkę powstał z chęci podzielenia się kreatywnym podejściem do otaczającego nas świata z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i będą przy okazji świetną zabawą:)

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie. W 2012 r. stworzyły autorski projekt warsztatów dla dzieci pod nazwą Kropka w kropkę.

Wstęp bezpłatny, bez zapisów!

Co robimy w weekend? Czyli najciekawsze wydarzenia
10 filmów, które trzeba obejrzeć choć raz w życiu
7 filmów o śnie i podświadomości