Fashion Avenue – Targi Polskich Projektantów

Start: 23 stycznia 2020  10:00
Koniec: 26 stycznia 2020  22:00
Wstęp wolny

Wszyscy trendsetterzy oraz miłośnicy mody z całą pewnością ucieszą się na wieść o nadchodzącym wydarzeniu organizowanym na Bielanach. Już w najbliższy weekend w Galerii Młociny odbędą się targi mody, podczas których zainteresowani będą mieli okazję podziwiać i zakupić projekty polskich projektantów.


W dniach 23-26 stycznia na placu eventowym Galerii Młociny (poziom 0) odbędą się targi mody, podczas których utalentowani, polscy projektanci zaprezentują wszystkim obecnym co im w duszy gra. Miłośnicy modowych trendów będą mieli okazję zapoznać się z wyjątkowymi projektami artystów, a także porozmawiać z autorami na temat zaprezentowanych prac. Nie zabraknie unikatowych ubrań rodem z paryskich wybiegów, designerskich dodatków, a przede wszystkim mnóstwa inspiracji dla wszystkich trendsetterów.


Targi odbywać się będą w czwartek, piątek oraz sobotę w godzinach 10:00-22:00, a także niedzielę w godzinach 10:00-21:00. Wśród modowych wystawców pojawią się: Butik Vende, Del Cane, LC Łucja, Memola, BohoZone, NaNes, Diana Sencerek, Bag’s Philosophy, Taka Para, Margaretki. Swoją biżuterię zaprezentują Mineral Arts, Coccotier, Serendipity, Lei Handmade, DLK De La Kinia oraz Atelier Bursztynu. Dla najmłodszych uczestników wydarzenia przygotowano natomiast projekty od Piccolo Mondo, Izzie, ZuArt, Naturally by Anetta akcesoria oraz Infini Goods.
Więcej informacji na temat wydarzeń organizowanych w Galerii Młociny znajduje się na stroje www.galeriamlociny.pl
 

Premiera kinowej wersji opery Aida
Najlepsze seriale HBO
"Obrazy bez autora" - najnowszy film Floriana Donnersmarcka