Spotkanie autorskie online z Maxem Czornyjem

Spotkanie autorskie online z Maxem Czornyjem

Start: 25 stycznia 2022 18:00
Koniec: 25 stycznia 2022 19:00
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Max Czornyj powraca z kolejną mrożącą krew w żyłach powieścią opartą na faktach. O swojej najnowszej książce „Kat z Płaszowa” (Wydawnictwo Filia) opowie podczas spotkania z cyklu Premiera online. Rozmowę z pisarzem poprowadzi Katarzyna Borowiecka.

Prawda bywa bardziej przerażająca od najwymyślniejszej fikcji. Amon Göth uważał się za pana życia i śmierci podległych mu więźniów. Jego sadyzm okazał się przesadny nawet dla przełożonych z SS. Ze szczególnym upodobaniem mordował matki z dziećmi i starców. Uwielbiał strzelać do więźniów z okien samochodu lub balkonu willi. Swoim ofiarom zadawał wyszukane tortury. Osobiście zabił kilkaset osób. O podobnych zbrodniach z pewnością nie śniono w najgorszych koszmarach. Odważni czytelnicy spojrzą na świat jego oczami.

Widzowie, którzy chcieliby zadać pytanie pisarzowi bądź go w oryginalny sposób pozdrowić, proszeni są o nagranie wypowiedzi w formie krótkiego video i przesłanie na adres premiera@empik.com. Wybrane materiały zostaną wyemitowane podczas spotkania, a ich autorzy otrzymają nagrody. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Co obejrzeć na Netflix? TOP 10 nowości
Stare filmy warte obejrzenia
Najlepsze filmy młodzieżowe na Netflix?