IV Legionowski Weekend za Pół Ceny

Start: 26 lutego 2016 18:00
Koniec: 28 lutego 2016 23:00

Zapraszamy mieszkańców oraz przedsiębiorców do udziału w „IV Legionowskim Weekendzie za Pół Ceny”. Tegoroczna edycja zaplanowana została na ostatni weekend lutego (26-28.02.2016 r.).

Firmy, które chcą uczestniczyć w „IV Legionowskim Weekendzie za Pół Ceny” proszone są o przesłanie w terminie do 10.02.2016 na adres bozena.czerwinska@um.legionowo.pl następujących informacji:
- dane adresowe; logo; jasna informacja na temat promocji i zniżek obowiązujących w dniach od 26 - 28 lutego (warunek – 50% zniżki na minimum 10 produktów z karty)
- krótka informacja na temat firmy, usług, specjalności zakładu, grafik (materiały potrzebne do reklamy w internecie).
W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 22, 766 40 84.

Firmy, które zdecydują się na uczestniczenie w akcji będą przedstawiane na łamach bezpłatnego miesięcznika „Mojego Legionowa” oraz na stronach internetowych Urzędu Miasta Legionowo, Starostwa Powiatowego w Legionowie oraz patrona medialnego akcji „Gazety Powiatowej”. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli okazję do zapoznania się z Państwa ofertą. Da to możliwość jeszcze lepszego zaprezentowania się swoim obecnym i przyszłym klientom, co jak pokazują doświadczenia z minionych lat, ma wpływ na zwiększenie popularności i w naturalny sposób przekłada się na zyski firmy. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony nie tylko mieszkańców, ale i samych przedsiębiorców. Akcja obejmuje zasięgiem teren całego powiatu legionowskiego.

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno