HOLLYWOOD UNDEAD

HOLLYWOOD UNDEAD

Start: 3 kwietnia 2016 18:00
Koniec: 3 kwietnia 2016 00:00
99 zł


Po entuzjastycznym przyjęciu na Impact Festivalu a tym roku, formacja Hollywood Undead wraca na klubowy koncert do naszego kraju. Amerykanie 3 kwietnia wystąpią w warszawskiej Stodole.

Rap rockowa grupa z Los Angeles od dekady już święci sukcesy na wydawniczym rynku. Wydane w tym roku Day Of The Dead to czwarty w ich dorobku longplay, który dalej będzie promowany na koncercie w Polsce. Bardzo dobre przyjęcie na koncercie w Łodzi, gdzie Hollywood Undead grało m.in. przed grupami Godsmack i Slipknot, niewątpliwie przysporzyło tej kapeli kolejnych fanów.

Zamaskowani i ukrywający się pod pseudonimami muzycy z Hollywood Undead do tej pory sprzedali już ponad trzy miliony płyt na całym świecie.

Po zakończeniu jesiennej trasy koncertowej w ramach, której zagrali 37 koncertów po Stanach Zjednoczonych, wiosną wrócą do Europy i co najważniejsze do nas - do Polski, na koncert, który odbędzie się w warszawskiej Stodole.
Jako support wystąpi amerykański band - Attila.
Bilety od 99 pln dostępne od 2 listopada od godziny 10:00 na www.stodola.pl i www.livenation.pl
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.

Co robimy w weekend? Czyli najciekawsze wydarzenia
10 filmów, które trzeba obejrzeć choć raz w życiu
7 filmów o śnie i podświadomości