Redukcja wagi i oczyszczanie na diecie wegańskiej

Redukcja wagi i oczyszczanie na diecie wegańskiej

Start: 20 marca 2016 13:00
Koniec: 20 marca 2016 16:00
120 zł

Serdecznie zapraszamy na warsztat pt. „Redukcja wagi i oczyszczanie na diecie wegańskiej”, który odbędzie się 20 marca (niedziela) w godzinach 13.00-16.00 w Znajomi Znajomych ul. Wilcza 58A.

Źle zbilansowana dieta wegańska, również prowadzi do nadwagi, często wpadamy w pułapkę, że jemy zdrowo, więc możemy jeść dużo, niestety nie zawsze jest to prawda.

Na warsztacie każdy uczestnik wyliczy swoje BMI oraz zapotrzebowanie kaloryczne, dowiemy się na jakie produkty trzeba uważać, porozmawiamy o przyprawach, które pomagają podkręcić metabolizm, co jeść na mieście w trakcie redukcji. Będą także zadania praktyczne takie jak policzenie odpowiednich porcji posiłków, jak i znalezienie i wskazanie błędów w jadłospisie.

Nie będziemy mówić o restrykcyjnych dietach, ale o działaniach, które jeśli staną się nawykami, pomogą nam schudnąć bezboleśnie i na zawsze.
Uczestnicy otrzymają wegański jadłospis z zamiennikami aż na 5 dni, poza tym na Waszych oczach przygotujemy kilka potraw, których będziecie mieli okazję spróbować m.in.: koktajle oczyszczające, zdrowe słodycze, potrawy na wieczór gdy dopada nas głód.

Na warsztat zapraszają Alicja Szepietowska, weganka, blogerka, która prowadzi bloga Alicja w krainie warzyw i Warsztaty kuchni wegańskiej oraz Hanna Stolińska, weganka, dietetyk kliniczny z Instytutu Żywności i Żywienia, która posiada duże doświadczenie w odchudzaniu osób na diecie roślinnej.

Wspieramy Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! i 5 proc. dochodu z warsztatów przekazywane jest na jej działalność. Każdy z uczestników, oprócz przepisów w wersji drukowanej (oraz elektronicznej), otrzyma jeden archiwalny numer miesięcznika Magazynu Vege.

Inwestycja: 120 zł przy płatności do 6 marca, 150 zł po tym terminie.
Możliwość wykonania badania składu ciała przed warsztatami 20zł

Nr konta 48 1240 6292 1111 0010 2580 9849
Alicja Szepietowska
w tytule: warsztat

Proszę o przesłanie zgłoszenia: data warsztatu, imię i nazwisko uczestnika oraz adres email na adres alicjawkrainiewarzyw@gmail.com


Patron medialny: Magazyn VEGE

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno