BEYOND THE MONOLITH TOUR - Ampacity / Entropia / Merkabah

BEYOND THE MONOLITH TOUR - Ampacity / Entropia / Merkabah

Start: 29 kwietnia 2016 19:30
Koniec: 30 kwietnia 2016 04:00

Trzy zespoły. Sześć miast. Jeden cel.
Trasa BEYOND THE MONOLITH to wspólne przedsięwzięcie trzech polskich zespołów reprezentujących różne muzyczne wszechświaty, połączonych zaś eksperymentalnym zacięciem i psychodelicznym pierwiastkiem jako wiodącymi elementami ich przekazu. Metal, jazz i rock w autorskim wydaniu przetną się u stóp Monolitu Wiedzy, przynosząc iskrę zrozumienia, które - przy sprzyjającym układzie gwiazd - stanie się również udziałem słuchaczy.
Bring your own drugs.
____________________________________
TMA-1: Ampacity
https://www.facebook.com/ampacityband/?fref=ts
https://ampacity.bandcamp.com/album/superluminal

Trójmiejski kwintet w oryginalny sposób mieszający space rocka, stonera, psychodelę, progresję i noise. Stawiają na długie, rozbudowane, i w większości instrumentalne utwory. Ich debiut „Encounter One”, znalazł się w wielu podsumowaniach najlepszych płyt 2013 roku. Od tego czasu zagrali kilkadziesiąt koncertów w kilku europejskich państwach. Obecnie promują swój drugi album wydany nakładem Instant Classic - „Superluminal”.

TMA-2: Entropia
https://www.facebook.com/mourningentropia/
https://entropia.bandcamp.com/

Entropia to powstały w 2007 roku w Oleśnicy zespół grający psychodeliczny metal. Po premierze debiutanckiego albumu „Vesper” w 2013 roku, przyjętego entuzjastycznie przez publiczność i krytyków, Entropia miała okazję zagrać na scenach siedmiu europejskich krajów. Obecnie promują nowy album „Ufonaut” wydany pod szyldem Arachnophobia Records - zapis napędzanej chemią szamańskiej transcendencji.

TMA-3: Merkabah
https://www.facebook.com/merkabahpl/?fref=ts
https://merkabahpl.bandcamp.com/album/moloch

Kwintet z Warszawy założony pod koniec 2007 roku. Progresywna psychodela, łamańce i hałasy opatrzone kwaśnymi wizualizacjami tworzonymi na żywo. Ostatnia płyta formacji - „Moloch”, wydana przez Instant Classic, znalazła się w czołówce wielu zestawień najlepszych polskich płyt 2014 roku. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na nowy album.

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno