WARSZAWA - #11 Wielka Wymiana Kontaktów - goście specjalni Kamila Kruk i Marcin Osman

WARSZAWA - #11 Wielka Wymiana Kontaktów - goście specjalni Kamila Kruk i Marcin Osman

Start: 6 kwietnia 2016 17:30
Koniec: 6 kwietnia 2016 21:30
49-99 zł

Witaj!

Już po raz 11-sty spotykamy się na WWK, czyli Wielkiej Wymianie Kontaktów, gdzie możesz pogłębić kontakty biznesowe, znaleźć partnera w biznesie lub potencjalnych klientów. Oprócz networkingu 2 merytoryczne wykłady od praktyków biznesu. Tym razem na 21 piętrze PURE SKY CLUB będziemy gościć Kamilę Kruk oraz Marcina Osmana - trenerów biznesu oraz założycieli wydawnictwa OSMpower.

Na tej edycji nie może Cię zabraknąć! Ilość miejsc ograniczona.

***************
PROGRAM

17:30 – 18:30 – networking
18:30 – 19:10 – „Jak skutecznie sprzedawać?” – Marcin Osman
19:10 – 19:30 – networking
19:30 – 20:00 – „Wyjdź ze swojej biznesowej strefy komfortu” – Kamila Kruk
20:00 – 20:30 – "Siła mentalna i fizyczna a sukces w biznesie" - Bartosz Kopeć
20:00 – 21:00 – networking, losowanie nagród

***************
PRELEGENCI

Marcin Osman - Przedsiębiorca i trener.
Każdy trener powie Ci, żebyś podążał za swoimi marzeniami. Marcin nauczy Cię, jak je spełniać. Jako przedsiębiorca i trener rozwiązuje problemy i wyzwania biznesowe, które wymagają szybkiego i niestandardowego działania.To prawdziwy człowiek renesansu. Szkoleniowiec z 10-letnim doświadczeniem, przedsiębiorca uhonorowany Laurem Magellana, prezes firmy doradczej OSM Consult, autor bestsellerowej książki „Biznes Ci ucieka”, a nawet świetny wędkarz (sic!). Jest otwarty i pogodny – uważa, że ostatecznie to inni ludzie nadają sens pracy i całemu życiu. Marcin Osman pomógł też wielu dużym, uznanym firmom, m.in. ING Bank Śląski, Asseco Poland, Allegro, Grupa Luxmed czy Deutsche Bank. Teraz swoje doświadczenie chce przekazać Tobie.

Kamila Kruk - Przedsiębiorczyni, wydawca, coach ICF.
Współwłaścicielka i partner w firmie oraz wydawnictwie oraz redaktor naczelna ogólnopolskiego portalu Świat Coachingu, coach ICF. Trenerka rozwoju osobistego z 10-letnim doświadczeniem w pracy z administracją publiczną, organizacjami pozarządowymi i biznesem, gdzie wykorzystuje swoją wiedzę z ukończonych studiów: ekonomii i psychologii komunikacji społecznej. Autorka książki „Wyspy komfortu” oraz autorskich warsztatów „Wyjdź ze swojej strefy komfortu – świadomie i celowo”. Ekspertka w zakresie rozwoju osobistego w Akademii Marki z Klasą. Inicjatorka i organizatorka projektów dla kobiet m.in. Kobiecy Lublin, Kongres Kobiet czy autorski program rozwojowy: Kobieta z moich snów. Finalistka plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza Lubelszczyzny.

Bartosz Kopeć - Trener Mentalnej Motywacji oraz pomysłodawca i właściciel największej opiniotwórczej
wyszukiwarki klubów fitness i siłowni Gymrank. Przedsiębiorca, pasjonat zdrowego trybu stylu życia, który w trakcie swojego 8 letniego doświadczenia w prowadzeniu biznesów zrozumiał jak ważne jest połączenie tego z rozwojem osobistym. Wie on też, jak ważne w budowaniu biznesu jest przygotowanie fizyczne, które pomaga podczas długich dni, spotkań i wysiłku każdego dnia. Bartosz w pracy ze swoimi klientami skupia się przede wszystkim na tym, co kryje się za siłą fizyczną, czyli na sile mentalnej, bez której brakuje motywacji do działania i na dbaniu o siebie. Ważne dla niego jest dzielenie się wiedzą, którą zdobywa podczas licznych szkoleń u mistrzów takich jak: Michael Bernart Backwith, T.Harv Eker, Bob Proctor, czy Jack Canfield i wielu innych. Uważa, że jeżeli przez całe życie miałby pomóc rozmową chociaż jednej osobie, to wie że
było warto. Na co dzień przedsiębiorca cieszący się każdą chwilą, spełniający się w rozwoju swojej firmy Gymrank, która powstała z pasji.

********************
TWOJA INWESTYCJA

Do 4 kwietnia 49zł/ 1 bilet lub 79zł/ 2 bilety. Później cena rośnie do 80zł.

Bilet VIP - 99zł. W cenie 2 książki oraz video-nagrania.

Możesz kupić bilet na http://www.twojapasjatwojafirma.pl/wwk lub robiąc przelew:

Katarzyna Dziubałka mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024

********************

Masz pytania? Napisz: kontakt@projektliderka.pl

ORGANIZATORZY:
Twoja Pasja Twoja Firma
Liderka

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno