N I G H 7 W A V €  w/  E S S E X  x  D U B S K N I T  x  R T $ H

N I G H 7 W A V € w/ E S S E X x D U B S K N I T x R T $ H

Start: 8 kwietnia 2016 22:00
Koniec: 9 kwietnia 2016 06:00
wstęp free z listy Fb do północy / później 15 zł
wstęp darmowy z listy Fb do północy / później 15 zł

~ N I G H 7 W A V € ~
#vaporwave #cloud #trill #trap #bassline #grime

Wyszukany beat, gęsty dym, zimne driny. Późna noc, opór melanż, dres, styl, dziewczyny. Pierwsza odsłona Nigh7Wav€ ©. 08/04 Backstage Studio. Zagrają nieprzypadkowi goście:

E S S E X
https://soundcloud.com/essex-vlb
https://www.facebook.com/EssexVLB/
Troche o mnie: Wylewa się ze mnie sporo gatunków: House, Jazz, Rap, Bass, Drum&Bass... ale najbliżej serca zawsze jest to co ma dusze i oryginalność. Za mną wydana nielegalnie płytka "De Ep Fo Rest", którą można pobrać na www.essexmusic.pl/, oraz dużo pobocznych projektów ze śpiewającymi i rapującymi.
Przede mną wydanie legalne kolejnej instrumentalno wokalnej płyty, która zapoczątkuje koncerty live w moim wykaniu oraz wypuszczenie własnego brendu ciuchów.

D U B S K N I T
https://cctvrec.bandcamp.com/album/dogg-days-ep
https://polishjuke.bandcamp.com/album/dedicated-ep
Dubsknit [znany też pod pseudonimami Sknit i Richard Murder] to reprezentujący Dobre Bity producent, na którego utworach udzielali się m. in. Wuzet czy Pezet. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 13 lat (!), kiedy to dostęp do internetu był luksusem. Na przestrzeni lat eksperymentował z wieloma gatunkami muzycznymi - zaczynał od muzyki hip hopowej, ambientowej, progressive house’u, miał bogatą i udaną przygodę z drum’n’bassem czy breakcorem. Dzięki krakowskiej scenie rozwinął skrzydła jako producent dubstepowy. Obecnie nadal tworzy w ww. gatunkach, ale jest otwarty na nową muzykę i nie boi sprawdzać się przy np. techno, czy housie. Wszechstronność muzyczna w jego przypadku jest hołdem dla muzyki jako całości.

Przejechał Polskę wzdłuż i wszerz prezentując publiczności swoją muzyczną spuściznę. Gościł wielokrotnie na takich festiwalach jak Audioriver czy Up To Date, a poza sezonem festiwalowym regularnie odwiedza najróżniejsze miejsca na klubowej mapie Polski.


R T $ H
https://www.mixcloud.com/Rootshot/
https://www.facebook.com/ROOTSH0T/
Dj, wieloletni organizator i promotor z Warszawy. Znany z różnorodności i doborowej selekcji. W jego setach muzyka zmienia się w czystą euforię i ADHD dozowane bezpośrednio do mózgu lub w trip po chillowym mikrokosmosie. Jeden z nielicznych posiadający zdolność łączenia beatów o nieuchronnym efekcie rave/kac/bomboklat. Grał z: Dope D.O.D, Major Lazer, Dirtyphonics, Spor, Aphrodite, Sukh Knight, Wuzetem, Vieniem, Sir Michu, Gangiem Albanii itp itp...
Obok aktywności na scenie basowej wraz z Mc Mózgiem i RWM udziela się na scenie rap/trap jako dj w projekcie Pokój dla Palących. Gdzie go znaleźć? Podążaj szlakiem bass, step, core.


+ uV, kv$h, visuΛls


08/04
Backstage Studio ~ ul. Chłodna 37/37
start: 22:00 ~ end: rave to the grave
lista Fb free {do północy, zaznacz wezmę udział} / później 15 zł
 

Najlepsze filmy młodzieżowe na Netflix?
"Każdy ma swoje lato" wzruszająca opowieść o odkrywaniu siebie
Aurora Films PRZEGLĄD z okazji 10tych urodzin