HIP HOP KEMP AFTER PARTY: DJ PREMIER & LIVE BAND

HIP HOP KEMP AFTER PARTY: DJ PREMIER & LIVE BAND

Start: 15 września 2015 19:00
Koniec: 16 października 2015 05:00

Data: 2015-09-15 (wtorek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 99 zł / 120 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: B.R.O. / DJ Danek

Wejście do klubu od 19:00, support o 20:00, występ gwiazdy wieczoru o 21:00! Zapraszamy!

Agencja Go Ahead z przyjemnością może ogłosić że do Polski na jedyny koncert przyjedzie DJ Premier! Będzie to wyjątkowe wydarzenie, bo na scenie towarzyszyć mu będzie live band! Impreza odbędzie się 15 września w warszawskiej Proximie w ramach Afterparty po festiwalu Hip Hop Kemp.

Na początku 2015 roku DJ Premier, legenda sceny hip-hopowej i połowa składu Gang Starr, ogłosił, że stworzył nowy, pięcioosobowy zespół. Informacja wzbudziła spore zamieszanie zarówno w mediach, jak i wśród fanów, a w HeadQcourterz studio rozpoczęły się intensywne prace nad nowym brzmieniem. „Kiedy tworzymy zespół kluczowe dla jego trwania, tak jak w każdym związku, są odpowiednie wibracje, dzięki którym wspólnie tworzymy magię” – wyjaśnia Premier. „Dokładnie tak było ze mną i Guru, tak też dzieje się za każdym razem gdy podejmuję z kimś współpracę”.

Po okresie intensywnych prób Brady Watt (bas), Lenny „The Ox” Reece (perkusja), Takuya Kuroda (klawisze, trąbka) i Corey King (puzon, klawisze) wyruszyli do Japonii na pierwszą wspólną trasę z Preemo, grając dwa razy dziennie, przez cztery dni bez przerwy. Na set składają się różne kompozycje – od mniej znanych produkcji DJ Premiera (podkłady dla Ill Bill, Skyzoo & Torae) przez rzadko już wykonywane starsze kawałki (numery Jeru The Damaja, Lord Finesse) po klasyczne utwory (m.in. Curtisa Mayfielda). Podstawą show są jednak piosenki Gang Starr. Jak sam mówi DJ Premier trasa ma być swego rodzaju hołdem dla Guru. W związku z tym w setliście znaleźć można bardzo wiele zarówno tych mniej znanych utworów, jak i hitów Gang Starr!

Teraz tą samą energię, chemię i historyczną podróż przez karierę DJ Premiera będzie można odbyć w Polsce!
____________________________
HIP HOP KEMP 20-22 sierpnia 2015
Festivalpark, Hradec Králové, Czechy

Od 20 do 22 sierpnia 2015 Hip Hop Kemp przyciągnie do Hradec Králové pasjonatów czarnych brzmień i gigantów światowej sceny rapu na najbardziej klimatyczny melanż w roku!

Hip Hop Kemp to 3 dni i noce hucznej celebracji hiphopowego święta, legendarna atmosfera, unikalne możliwości relaksu, gigantyczna integracja na polu namiotowym i muzyczne szyldy z najwyższej półki – m.in. Mobb Deep (USA), Ghostface Killah & Raekwon The Chef (USA), Yelawolf (USA), Joey Bada$$ (USA), PHryme (Royce da 5'9" & DJ Premier) (USA), Evidence (USA), Hopsin (USA), Dope D.O.D. (NL), Ortega Cartel (PL), PRO8L3M(PL), VNM (PL), Dwa Sławy (PL) i wielu innych!

Bilety dostępne w promocyjnych cenach na www.joyStore.pl/hhk
Info: www.hiphopkemp.pl || www.fb.com/hiphopkemppl
-------------------------------------------------
Zapraszamy!

Znamy laureatów MFF Nowe Horyzonty i American Film Festival
Stare filmy warte obejrzenia długimi, jesiennym wieczorami
Co oglądać w jesienne wieczory?