Joga dla dzieci

Joga dla dzieci

Start: 27 września 2015 13:00
Koniec: 27 września 2015 17:00
Free

Zapraszamy na zajęcia JOGI dla DZIECI w Joga Shala

W najbliższą niedzielę 27 września o 13:00 zapraszamy na zajęcia bezpłatne!!!

Zajęcia prowadzi Beata Kaźmierczak, która od lat pracuje z dziećmi, kobietami w ciąży, seniorami.

Joga dla dzieci jest nie tylko doskonałą formą spędzania wolnego czasu, ale także zwiększa sprawność dzieci, pomaga zapobiegać wadom kręgosłupa, poprawia koncentrację i dodaje pewności siebie.

Zajęcia dedykowane dzieciom w wieku 5 – 13 lat.

Cykliczne zajęcia będą odbywać się w niedziele o 13:00 w Joga Shala przy ulicy Kłopotowskiego 11. Na zajęcia zapraszamy także rodziców :)

///Zapisy
Zachęcamy do zapisów w recepcji szkoły telefonicznie - 504 066 906 lub mailowo - recepcja@jogashala.pl, w celu ugruntowania grupy.

/// Jak się przygotować?
Prosimy zabrać ze sobą wygodny strój, nie ograniczający ruchów. Ćwiczymy boso. Zachęcamy do przyniesienia własnych mat (niemniej w szkole dysponujemy matami, z których można skorzystać w trakcie zajęć)

/// Prowadząca zajęcia:
Beata Kaźmierczak: Pierwszą pasją w moim życiu była sztuka. Ugruntowałam ją kończąc Wydział Malarstwa na poznańskim ASP. Poznałam smak wystaw i pracy w galerii. Kolejną pasją stała się joga, którą praktykuję od 2007 roku. Codzienna praktyka, obserwacja jej zalet i ,,kilka zbiegów okoliczności” spowodowały, że postanowiłam zostać nauczycielem. W 2010 roku uzyskałam tytuł instruktora rekreacji ruchowej w oparciu o system ćwiczeń Hatha Jogi. Duże doświadczenie w pracy z ciałem i umysłem wyniosłam z warsztatów doświadczonych nauczycieli.W swojej praktyce łączę doświadczenia różnych stylów jogi. Joga jest sztuką, a więc pozwala na kreację. Jako pierwszą poznałam metodę B.K.S. Iyengara (Joga Centrum Adama Bielewicza oraz Joga na Foksal). Dwa lata praktykowałam Ashtanga Vinyasa Jogę (nauczyciel Przemek Nadolny). W metodzie Iyengara cenię dokładne ustawienie ciała w pozycji, co w rezultacie pozwala poznać bliżej ciało, daje z nim kontakt. W Asztandze znalazłam pracę z oddechem, lekkość i energię. Joga nauczyła mnie świadomości, koncentracji, kontaktu ze sobą, swoim oddechem i ciałem. Mobilizuje mnie, by regularnie oczyszczać i prawidłowo odżywiać swój organizm. Stała się żywą i aktywną pasją, którą lubię zarażać innych. Prowadzę także zajęcia dla kobiet w ciąży, dla dzieci oraz seniorów.

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno