Setka na Tarczyńskiej - Przyjdź i świętuj z nami 100 - lecie Ochoty

Start: 4 czerwca 2016
wstęp wolny
W tym roku świętujemy 100. rocznicę przyłączenia Ochoty do Warszawy. Z tej okazji 4 czerwca br. na ul. Tarczyńskiej odbędzie się otwarty piknik, na którym mieszkańcy stolicy mogą spodziewać się wielu atrakcji. Organizatorem imprezy jest Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy.

W programie m.in. koncerty na żywo, kiermasze, wystawy, gry plenerowe i planszowe, spotkania z artystami, warsztaty, występy artystyczne, sztuki teatralne, konkursy z nagrodami, grill oraz degustacje.


Szczegółowy program imprezy:
http://www.urzadochota.waw.pl/page/626,wydarzenia.html?id=313

Kultowe filmy na wielkim ekranie
Dzień Matki – zaplanuj prezent ze zdjęć!
„Ulice Ghany”! Już od 26 marca fotografie Wojtka Zaremby w Warszawie