16.10 - PALUCH / DJ AVENS koncert

16.10 - PALUCH / DJ AVENS koncert

Start: 16 października 2015 20:00
Koniec: 17 października 2015 05:00

Drodzy Umiłowani!

Jako się rzekło w październiku zagra dla Was Paluch Oficjalnie !!!

Imprezę nakręca niezastąpiony DJ Avens Music.

Zanotujcie i wbijajcie!
Kto: PALUCH
Supporty: Kucior & MatkaX Jotpek & Złoty
Gość specjalny: Roman Boski
Gdzie:Klub Klub Studencki Kwadrat
Start:20:00
Bilety: 25pln w przedsprzedaży, 30pln w cenie regularnej

Wszelkie pytanie, wątpliwości, niejasności, skargi i zażalenia bezpośrednio do organizatora mailem magdalena.drazba@vp.pl

PS> Czowiekom spoza Krakowa pomożemy w znalezieniu dobrego lokum.

Kolejne wydarzeni, konkursy i rozdawki niebawem, więc śledźcie fp Sounds & Swords. WARTO!

Z ukłonami od Sounds & Swords,

MY

Garść info o Paluchu dla niewtajemniczonych;

Raper z Poznania. Zadebiutował w 2004 roku nielegalem pt.: “Życie jest piękne”. Po dołączeniu z producentem Julasem do poznańskiej formacji Aifam, wydał z nią w 2005 roku płytę “Nasza rewolucja”. Do płyty zostały zrealizowane 2 teledyski: “Jak Żyjesz” oraz “Przerwa W Oddechu”. Następnie w 2007 roku wydał dobrze przyjęty drugi nielegal pt.: “Biuro ochrony rapu”. Do utworu “Wokół Mnie” został wydany teledysk z gościnnym występem DonGURALesko. W 2009 roku ukazała się jego pierwsza legalna solowa płyta pt.: “Pewniak”. Do tytułowego utworu został zrealizowany teledysk . W 2010 roku raper założył własną wytwórnię muzyczną, specjalizującą się muzyce hip-hop – B.O.R. Records. Pierwszym albumem wydanym w tej wytwórni był “Bezgranicznie oddany”. Wiosną tego samego roku dołączył do organizacji Diil Gang. 1 października 2011 roku odbyła się premiera jego kolejnej płyty pt.: “Syntetyczna mafia”. Album promowany był klipami do utworów: “Na otarcie łez”, “Pan życia”, “Psychofan” i “Zostawić coś po sobie” oraz trasą koncertową. Paluch na swoim koncie ma również utwory m.in. z Borixonem, Fabułą, Firmą, Kaczorem, Kalim, Lukasyno, Macca Squad, Miuoshem, Onarem, Peją, Pihem, PTP oraz Shellerem i Słoniem.

Premiera 4 legalnego krążka Palucha odbyła się 6 października 2012 roku. Na krążku pojawiło się 17 premierowych numerów za produkcję których odpowiada 6 czołowych producentów w kraju.Album, tak jak 2 poprzednie produkcje Palucha, został wydany przez B.O.R. Records.

Najlepsze filmy młodzieżowe na Netflix?
"Każdy ma swoje lato" wzruszająca opowieść o odkrywaniu siebie
Aurora Films PRZEGLĄD z okazji 10tych urodzin