Warszawski Duet Sentymentalny - Koncert Kameralny w Regeneracji

Warszawski Duet Sentymentalny - Koncert Kameralny w Regeneracji

Start: 16 czerwca 2016 20:00
Koniec: 16 czerwca 2016 22:00
free

Warszawski Duet Sentymentalny to projekt Gabrieli Mościckiej i Grzegorza Domańskiego, który wyrósł na gruncie Grupy Teatralnej Warszawiaki i jest jednym ze składów działającej pod kierownictwem Gabrieli Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej. Grają znane i mniej znane przedwojenne polki, foxtroty, tanga i walczyki, na akordeon, banjolke i głosy.

Gabriela Mościcka - śpiew, akordeon
Grzegorz Domański - banjola, śpiew
Mateusz Kowalski - perkusjonalia, śpiew
Kazimierz Nitkiewicz – trąbka
Łukasz Owczynnikow – kontrabas

Kultowe filmy na wielkim ekranie
Dzień Matki – zaplanuj prezent ze zdjęć!
„Ulice Ghany”! Już od 26 marca fotografie Wojtka Zaremby w Warszawie