Rapteka/ WSL/Chujztym/BezZarzutu/Ronin/Chmielu/Kajzer/Eluqa/BWPZ/Lenon/PiotrekHehe/Rootshot

Rapteka/ WSL/Chujztym/BezZarzutu/Ronin/Chmielu/Kajzer/Eluqa/BWPZ/Lenon/PiotrekHehe/Rootshot

Start: 1 lipca 2016 19:00
Koniec: 2 lipca 2016 03:00
5/10 zł
5 zł do 21:00 / po 21:00 - 10 zł

Prawdziwy przegląd warszawskiego podziemia. 10 koncertów. Gruba biba na której nie może was zabraknąć. Wbijajcie jak najwcześniej, bo do 21.00 wjazd jest po 5PLN, a później po 10PLN. Do 22.00 na barze prmocja i piwko po 6PLN.
Zagrają dla was:

WSL - Warszawskie crew działające od 2013 roku na YT, zbyt spontaniczne na regularne zamieszczanie materiałów na kanale, mające gdzieś koneksje w rapie czy oklepaną tematykę w kawałkach, zrzeszające ludzi myślących podobnie.

ELUQA - szalony grubas, w nawijce bardziej amerykański od czarnuchów zza oceanu, reprezentant wbijtube studio, weteran kilkunastu koncertów w stolicy w latach 2015/2016.

KAJZER - autor pierwszego utworu i albumu wypuszczonych spod szyldu wbijtube. Premiera jego płyty "Kurwa nie wiem" miała miejsce w marcu 2016.

CHUJZTYM - Młody Chujek, aktywy na scenie od 2014 roku. Od dosyć niedawna pojawia się na okolicznych koncertach żeby rozbujać scenę i odżyć na niej na nowo. Preferuję granie numerów od samej klasyki (oldschool) po swieże brzmienia typu trap, dril itp (newschool) , Na scenie ze swoim hypeman'em Kusym

CHMIELU - Raper i freestyle'owiec. Robi rapy od 2009 roku. W 2011, kiedy miał 15 lat, nagrał z dwoma ziomkami pierwszą płytę "Wakacyjny Chill" EP. Pierwszy swój koncert zagrał w 2015 roku, wcześniej grywał gościnne zwrotki u ziomków. W styczniu tego roku wydał solowy mixtape "7 Dni Tworzenia". Obecnie pracuje nad mixtapem z Roninem i w dalszych planach nad czymś solowym.

BWPZ (skrót od Banda Wierna Prawdziwym Zasadom) - Polski skład hip-hopowy wywodzący się z Warszawy, grupa MC's, która połączyła siły z inicjatywy Spokersa, Robaka i Czarnego w połowie 2012r. następnie do szeregów BWPZ dołączyli Jacob i Robin. Przekazują agresywne treści w mocnym hip-hop'owym brzmieniu, które są wypadkową życia w stolicy oraz nawiązują do problemów społecznych, systemowych jak i również politycznych. Mają również w dorobku wiele solowych numerów, kolaboracji i koncertów.

BEZ ZARZUTU - bardzo szeroki melanżowo-muzyczny kolektyw warszawski, którego narodziny były jeszcze bardziej spontaniczne niż jego obecna działalność. Wspólna sympatia do nietrzeźwych fristajli, niekiedy jeszcze mniej trzeźwych zwrotek zaowocowała tym, że spod tego szyldu wychodzą dzisiaj regularnie coraz to nowe numery, których nie sposób zamknąć w jakichkolwiek ramach. Niezależnie od tego, czego słuchasz i co zaspokaja na co dzień Twój gust muzyczny, przy akompaniamencie odpowiednich używek znajdziesz coś co należycie nastroi Twój vibe.

LENON - Młody raper, rocznik 97. Obecny na rapowych Battlach i na Trapowych najbach. Tripy, klimat i bangery. Real talk i to co rozkminia nacodzień.

RONIN - Raper i Freestylowiec, mocny zajawkowicz. Zrobi wszystko, od grime'ów po brudny oldschool. W szeregach Wbijtube od 2015. W najbliższym czasie planowana jest premiera jego solowej płyty, mixtape'u robionego razem z Chmielem i kilku projektów, na których udzielił się gościnnie.

PIOTREKHEHE- Młody raper z Warszawy. Ma na swoim koncie dwie epki ("EP" 2014 i "Widok" 2015).
W sieci latają również dwa klipy na kanale ekipy Hehe Gangu. W swojej muzyce stawia na dobry vibe. Luźne przemyślenia, opierające się na różnych doświadczeniach. Świat widziany z perspsektywy zwykłego 20-latka, który szuka swojego miejsca w życiu, próbując nie dać się mu pożreć.
Wkrótce nowy materiał.
#watermelon_society.

ROOTSHOT - Dj, grafik, promotor z Warszawy. W jego setach muzyka zmienia się w czystą euforię i ADHD dozowane bezpośrednio do mózgu lub w trip po chillowym kosmosie.
Grał w niezliczonej liczbie klubów i nie mniejszej ilości plenerowych rejwów. Kilkukrotnie zapraszany do występów za granicą (Sztokholm, Berlin, Wilno). Zwycięzca konkursu djskiego na suport Spor.
Często współpracuje i gra z największymi polskimi kolektywami promującymi alternatywną elektronikę.
Na scenie rap/trap udziela się jako dj w projekcie Pokój dla Palących. Grał na jednej scenie z Dope D.O.D, Ty Dolla $ign, z Wuzetem, Vieniem, i z Gangiem Albanii (sic!).
Poza aktywnością djską wytrwale wspiera i organizuje klimatyczne serie imprez ujawniające olbrzymi potencjał producentów i djów lokalnej sceny niskich pasm i połamanych beatów.
Coś tam nagrał w internetach, jednak lepiej brzmi na żywo. Gdzie go znaleźć? Podążaj szlakiem bass, step, core.
http://www.facebook.com/ROOTSH0T
http://www.mixcloud.com/Rootshot/

Najlepsze filmy młodzieżowe na Netflix?
"Każdy ma swoje lato" wzruszająca opowieść o odkrywaniu siebie
Aurora Films PRZEGLĄD z okazji 10tych urodzin