KONCERT SKUBASA w ISKRZE

KONCERT SKUBASA w ISKRZE

Start: 4 września 2015  21:00
Koniec: 5 września 2015  16:10
10

Już 4tego września w klubie Iskra Pole Mokotowskie odbędzie się koncert jednego z najciekawszych artystów młodego pokolenia Skubasa.

Jego debiutancki album „Wilczełyko“ z 2012 roku został okrzyknięty odkryciem na polskiej scenie muzycznej.
Piosenka „Linoskoczek“ przez wiele tygodni utrzymywała się w czołówce Trójkowej Listy Przebojów, sam Artysta otrzymał dwie nominacje do Fryderyków 2013, zagrał kilkadziesiąt koncertów, w tym największe polskie festiwale (Open’er, Orange, Jarocin)
Najnowszą płytę promuje singiel „Nie mam dla ciebie miłości”, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów i stacji radiowych.
Na album składa się 10 piosenek zaśpiewanych po polsku - wszystkie są kompozycjami Skubasa. W nagrywaniu albumu Artysta postawił na autentyczność – zależało mu bardzo na uchwyceniu emocji, które towarzyszyły mu podczas komponowania, na tym by nagrania były szczere. Oszczędna, surowa wręcz produkcja, użycie ścieżek nagranych w domowym studio, osobiste teksty – to wszystko sprawia, że piosenki z „Brzasku” wyciągają na światło dzienne najskrytsze emocje Skubasa.
Najnowszy album Skubasa zdobi wyjątkowa oprawa graficzna. Podobnie jak przy poprzedniej płycie, Skubas zaprosił do współpracy Przemka „Sainera” Blejzyka, który ma już mocno ugruntowaną pozycję w polskim Street Art’cie. Spod jego ręki wyszedł charakterny jastrząb, będący symbolem najnowszego krążka Skubasa.
SKUBAS to artysta niepokorny i zadziorny. Jest kompozytorem, gitarzystą i wokalistą o pięknej i niepowtarzalnej barwie głosu. Ceniony za autentyczność, prostotę i talent do tworzenia niebanalnych piosenek.

Partnerem wydarzenia jest Jack Daniells

Po koncercie after.
Wejście 10 pln

Premiera kinowej wersji opery Aida
Najlepsze seriale HBO
"Obrazy bez autora" - najnowszy film Floriana Donnersmarcka