ART PARK - sztuka i sport
Październik to idealny okres zarówno na podsumowanie jak i nowe otwarcie.
officyna art & design rozpoczyna nowatorski projekt cyklicznych wydarzeń łączących dwie najbardziej emocjonujące pasje: sport i sztukę.
Mamy zaszczyt być inspiracją dla pierwszego wydarzenia ART PARK. Zapraszamy na niezwykłe spotkanie
w dniu 9 października, piątek, o godzinie 20.00
w wyjątkowym miejscu Officyna Art&Design w Al. Jerozolimskich 107 w Warszawie.
Duch sztuki wszechobecny w officyna art & design zostanie wzmocniony pracami świetnych polskich fotografików Rafała Wielgusa Rafal Wielgus | photography i Darka Orlicza darekorlicz.com, którzy uwiecznili na swoich fotografiach sportową atmosferę tegorocznych wyjazdów Egipt Kite Safari.
Będzie dużo pięknych fotek, klimatu kitesurfingowego, zajedzie też food truck, będzie co pić, wylosujemy gadżety, a wszystko przy dobrej muzyce!
Patroni:
Kite Park - centrum sportów wodnych założone w 2001 roku przez Piotra Szewlakowa. Oferuje szkolenia i wyjazdy kitesurfingowe na najpiękniejsze spoty na świecie, a w sezonie letnim baza na kempingu SOLAR, Chałupy 4, na Płw. Helskim zaprasza na sportowe wakacje dla całych rodzin, obozy dla dzieci i młodzieży jak i firmowe integracje. Z centrum ściśle współpracuje już od wielu lat 7-krotny Mistrz Polski Kitesurfingu Victor Borsuk .
Fish Skateboards – polska marka skateboardowa, reaktywująca od 2011 oldschoolowe plastikowe deskorolki.