JAPOŃSKA CEREMONIA HERBATY W INTENCJI ŚWIATOWEGO POKOJU

JAPOŃSKA CEREMONIA HERBATY W INTENCJI ŚWIATOWEGO POKOJU

Start: 15 października 2015 18:00
Koniec: 15 października 2015 20:00
Free

Uczestnicy spotkają się przy Słupie Pokoju w ogrodzie Muzeum Azji i Pacyfiku. Następnie udadzą się na ceremonię parzenia herbaty, którą przeprowadzą członkowie Stowarzyszenia Drogi Herbaty Urasenke Sunshinkai. W wydarzeniu wezmą również przedstawiciele Goi Peace Foundation z Japonii. www.sunshinkai.org.pl, www.goipeace.eu Wstęp wolny

Kultowe filmy na wielkim ekranie
Dzień Matki – zaplanuj prezent ze zdjęć!
„Ulice Ghany”! Już od 26 marca fotografie Wojtka Zaremby w Warszawie