Już 24 marca na ekranach kin w Polsce zaprezentują się w zupełnie nowej odsłonie. Kultowy serial jest punktem wyjścia do super-nowoczesnego, zrealizowanego z wielkim rozmachem filmowego widowiska. To zupełnie nowy poziom wyobraźni i realizacji!

 

 

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców  wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako POWER RANGERS.

 

 

Producenci takich kinowych hitów jak „SAGA ZMIERZCH”, „WIĘZIEŃ LABIRYNTU”, „SZKLANA PUŁAPKA” przedstawiają kinową wersję jednego z najpopularniejszych seriali sci-fi w historii telewizji a my z tej okazji proponujemy Ci zasilić się mocą biorąc udział w naszym konkursie (przeczytaj regulamin). Do wygrania pełen mocy Zenfone 3 Max 5.5 smartfon z funkcją powerbanku i dwa niezawodne powerbanki firmy ASUS ZenPower 10050. 

Boom. Wyślij energetycznego maila na adres: redakcja@mowianamiescie.pl z odpowiedzią na pytanie:

Którzy aktorzy tym razem wcielili się w rolę Power Rangers?

Macie czas do niedzieli wieczorem. Good luck!