Pewnie myślicie, że kuchnia polska niczym nie jest w stanie Was zaskoczyć. Nic bardziej mylnego.

W POLOCIE nie znajdziecie ttypowych smaków. Zjecie tu staropolskie dania - jedne tylko trochę zmienione, inne diametralnie zmodyfikowane, tak by nadać im nowoczesnego posmaku i sznytu. Pomysłowość i inwencja kucharzy nie zna granic, a co ważniejsze będą was co dnia zaskakiwać nowymi daniami, bo menu zmienia się tu codziennie. Gęsina czy dziczyzna to nie jedyne polskie smaczki, restauracja osobiście kisi, marynuje i pekluje swoje przetwory, których będzie można posmakować w formie czekadełek lub jako dodatki do dań. Polot kucharzy w kuchni polskiej objawi się tu na wiele sposobów, warto wpadać i odkrywać smaki. Różnorodność regionalna jest tak duża, że tym miejscem nie znudzicie się nigdy.

Z okazji otwarcia czeka was wspaniała promocja - za każde wydane 50 złotych w restauracji otrzymacie voucher rabatowy o wartości 10 złotych. Weźcie ze sobą przyjaciół, rodzinę i sąsiadów - miejsca jest dużo, a jedzenia jeszcze więcej! Do zobaczenia na miejscu.

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was 5 voucherów do rozdania właśnie do restauracji POLOT w kuchni polskiej. Napiszcie nam co najbardziej lubicie w kuchni polskiej i dlaczego. Nagrodzimy 5 najciekawszych odpowiedzi.
Macie czas do 30.11 do godziny 12:00. Powodzenia!

Odpowiedzi wysyłajcie na: redakcja@mowianamiescie.pl