Lady Pank to zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Wydali ponad 20 płyt oraz nagrali dziesiątki przebojów, które pokochało kilka pokoleń Polaków. Na ich koncerty tłumnie przychodzą fani w każdym wieku.  Bez względu na okres, w jakim dorastali, utwory takie jak „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy”, „Kryzysowa narzeczona” czy "Zawsze tam, gdzie ty" na zawsze podbiły ich serca. A wszystko to za sprawą znakomitych melodii, ponadczasowych tekstów oraz charyzmy i wyrazistego głosu Janusza Panasewicza.

Janusz Panasewicz zaprasza na koncert w Gdyni

 

 

Mimo 37. lat aktywności scenicznej Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Kuba Jabłoński oraz Krzysztof Kieliszkiewicz  nie zwalniają tempa, nieustannie zaskakując fanów nowymi pomysłami. W połowie kwietnia zespół zaplanował da wyjątkowe koncerty symfoniczne. Pierwszy z nich odbędzie się już 15 kwietnia na warszawskim Torwarze, a drugi cztery dni później w Gdynia Arenie.  Symfoniczna odsłona rockowych hitów oraz aranżacje przygotowane specjalnie na tę okazję to propozycja zarówno dla miłośników mocnych brzmień, jak i muzyki klasycznej. 

 

Zobacz także Revive Festiwal już za miesiąc w Warszawie

 

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej ma na swoim koncie współpracę z Andreą Bocellim, jak również z wieloma gwiazdami polskiej sceny, a wśród nich: Kayah, Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny. Z orkiestrą współpracowali również znamienici kompozytorzy: Krzesimir Dębski, Robert Janson, Bartosz Chajdecki czy Roberto Ignis.

- Myślę, że to znakomita okazja, żeby zobaczyć klasyków polskiego rocka, czyli Lady Pank w innej, można powiedzieć "uszlachetnionej" odsłonie, w której doskonale znane przeboje pojawią się w symfonicznych aranżacjach. Dla fanów taki koncert to pozycja obowiązkowa! – komentuje Marcin Bąkiewicz, Dyrektor Muzyczny Antyradia. 

Lady Pank Symfonicznie:

15 kwietnia -  Torwar, Warszawa 

19 kwietnia -  Gdynia Arena, Gdynia 

BILETY (MIEJSCA SIEDZĄCE):

Kategoria I - 155 PLN

Kategoria II - 125 PLN

Kategoria III - 95 PLN

Kategoria IV - 65 PLN (tylko w Gdyni)

 

Do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: stodola.pl, ticketclub.pl.

 

 

 

Uwaga KONKURS!

Drodzy mamy dla was podwójny bilet!

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Napiszcie za co cenicie Janusza Panasewicza i wymieńcie ulubiony utwór. Odpowiedzi video równie chętnie przyjmiemy :P

Mówią na mieście, że to będzie koncert PETARDA!

Macie czas do 26 lutego do godziny 20:00

Odpowiedzi wysyłajcie na: redakcja@mowianamiescie.pl, w temacie wpiszcie ROCK.

Powodzenia :*