Festiwal odbędzie się 17 marca w przedwojennej fabryce z 1916r., która dziś nosi nazwę Mała Warszawa. Zabudowania przy ul. Otwockiej 14 w pierwszych latach działalności mieściła się tutaj olejarnia. Produkowano również marmoladę. W latach 2001-2003 Wojciech Trzciński dokonał adaptacji opuszczonych i zdewastowanych zabudowań fabrycznych przekształcając je w centrum kulturalne – Fabryka Trzciny.

Muzyka elektroniczna przeżywa odrodzenie, Revive wraca do korzeni jednak w zupełnie nowej jakości - stawia na artystów wnoszących świeżość na scenie, prezentujących innowacyjny, własny, unikatowy styl.

Jak wiemy wszystko co niezbadane jest interesujące, Revive to odpowiedź na nisze w kultowym nurcie muzyki „technicznej”. Revive to festiwal, który połączy ludzi pasjonujących się muzyką i sztuką. To koncept, w którym pobudzone zostaną wszystkie zmysły - idealnie dopasowany line-up artystów oraz wernisaż prac artystycznych twórców bliskich wizji Revive.

Na terenie festiwalu zostanie specjalnie zaprojektowana strefa art - na trzeciej co do wielkości scenie, o nazwie Invent. Unikatowa przestrzeń posłuży wernisażowi prac artystycznych twórców bliskich wizji Revive: „Is that You?”, Helena Majewska photography, a także zaproszonego do współpracy na okoliczność festiwalu Andersa Rokkuma: The Art of Anders Røkkum. Ekspozycja zgromadzona będzie wokół centralnego obiektu - pracy foto-malarskiej ukraińskiego artysty Stanislava Tolkacheva.

 

 

To jednak nie koniec niespodzianek!
To właśnie tam miejsce będzie miała wyjątkowa w swej formie inauguracja festiwalu – Dziewiąty Warszawski Salon Ambientu. Revive Festival 2018, we współpracy z białostockim Up To Date Festival. Organizatorzy gościć będą na scenie pomysłodawcę i twórcę Salonu Ambientu - Jędrzeja Dondziło (Dtekk), a także znanych m.in. z Mózg Festival - muzyków warszawskiej sceny alternatywnej – Kondensator Przepływu w wersji live.
 

Line-up:

Crave - ta nazwa wzięła się od pragnienia świeżości w muzyce. Znajdziecie tu nowoczesne, nieszablonowe brzmienie.

Slam 

 

 

SHXCXCHCXSH live 

Exium live 
 

 

Shlømo live

 

 

Fabrizio Rat - La Machina live

 

 

999999999 live

JRoth live

Terstin

Visual Family Collective

 

Explore - na scenie Explore znajdziecie artystów, którzy dzięki unikatowemu stylowi przebojem wdarli się na scene w tym sezonie.


Under Black Helmet 

 

 

Escape To Mars

 

 

Inhalt der Nacht 

 
 

Parallx 

Violent 

Juerga 

Prøpan

Subcode

Solid


Invent - na tej scenie znajdziecie kreatywność. To tutaj odbędzie się festiwalowy „kick off” w postaci Salonu Ambientu, jak również wystawa sztuki artystów związanych z projektem. Po zakończeniu Salonu Ambientu, scenę przejmie Luzztro Recrods.


Up To Date Festival (Dziewiąty Warszawski Salon Ambientu) :

Kondensator Przepływu live

Dtekk

Luzztro Records

#Ades

AKME

Apostle Pete

Cranz

FictiOne


Wystawa sztuki artystów związanych z projektem:

Stanislav Tolkachev

The Art of Anders Røkkum

Helena Majewska photography

Is that You?

 

Excite mocno odróżni się muzycznie od pozostałych scen. Odnajdziecie tutaj lekkość i takie gatunki jak downtempo, oriental, house.


Aire

Dave Mayer

Deaf Can Dance

Foxall

Raidho

a to jeszcze nie koniec...

Bilety:
3 pula - 99zł - do 28.02.18
4 pula - 115zł - do 17.03.18
Bramka - 140zł

Bilety VIP:
1 pula - 350zł do 31.01.18
2 pula - 400zł
https://www.biletomat.pl/festiwale/revive-festival-2018-5957/

Afterparty odbędzie się w stołecznym klubie Luzztro.

 

 

Zobacz także  Śniadanie na Pradze