Pomożemy Ci zaplanować wolne dni. Szalona dyskoteka, projekcje, spektakle i wyprzedaże – sam wybierz, na co najbardziej masz ochotę. Oto krótki przegląd wydarzeń na pozytywne zakończenie tygodnia. Pod naszą lupą miasto Warszawa.

 

9 marca (piątek)

 

Ruch to zdrowie!

Jeśli podobnie do nas, potrzebujesz się trochę rozruszać po „zimowym śnie”, proponujemy darmowe zajęcia ruchowe prowadzone przez profesjonalnych instruktorów w liceum przy ulicy Felińskiego 15. Wiemy, że moda na zumbę powoli osuwa się na bok, jednak co lepiej przygotuje na sobotnie szaleństwa niż skoki i wygibasy przy lekkich, tanecznych hitach? Ubierz się wygodnie i nie zapomnij o dużej butelce wody.

Makabryczne piątki w Lunie

To już drugi tydzień trwania cyklu. W piątek o godzinie 21.59 ruszy projekcja Hiszpańskiego horroru „Szklana trumna” z 2016 roku. Film nie miał oficjalnej polskiej premiery, nie jest też wyświetlany w innych kinach – ciekawostka dla wszystkich koneserów kina grozy. Bilet normalny kosztuje 15 zł, a przy zakupie karnetu na cały miesiąc cena spada do 10. Tylko uważaj na siebie wracając do domu – nigdy nie wiesz, co czai się za rogiem…

 

 

Zobacz także 5 basenów, na które wejdziesz bez czepka

 

10 marca (sobota)

 

Say you'll be there - Spice Girls party w Chwili 

Miejsce Chwila organizuje wyjątkową imprezę dla wszystkich fanek i fanów girlsbandów. Zajrzyjcie na Ogrodową i przeżyjcie prawdziwy powrót do przeszłości! Sukienki w panterkę, wysokie buty wirujące w rytmie „Wannabe” i różowe światła – żaden fan lat 90-tych nie przegapi tego wydarzenia, żaden. Słowa znasz, kroki też, a pomysł na outfit na pewno masz w głowie odkąd zobaczyłeś nagłówek (przyznaj się!). Zaproś znajomych i do zobaczenia w sobotę!

Wyprzedaż płyt winylowych

A może wolisz zrelaksować się w domowym zaciszu? Żaden problem: w tym tygodniu mamy coś specjalnego dla wszystkich miłośników czystych brzmień. Już w sobotę Vinyl Tamka (Chmielna 20) proponuje aż 20% rabatu na wszystkie analogi. Jazz, pop, a może heavy metal? Wpadajcie tłumnie, jest w czym wybierać!

 

drinki warszawa

 

11 marca (niedziela)

 

Pokaz przedpremierowy: „Universam Grochów”

PROM kultury Saska Kępa zaprasza na wyjątkową projekcję dotyczącą legendarnego już ośrodka handlowego. Zapraszamy ciekawych historii tego miejsca, jak i tych, którzy pamiętają je ze swojego dzieciństwa. Uwaga! Zapowiada się sentymentalnie, wrażliwców uprasza się o zabranie paczki chusteczek.

Spektakl w ciemności

Dla odmiany coś dla tych, którzy mają ochotę się porządnie pośmiać. Po raz kolejny Resort Komedii zaprasza na przedstawienie wystawiane przez Hulaj po Warszawsku. Tym razem, całe wydarzenie bazować będzie na dźwiękach, a całość odbędzie się w całkowitych ciemnościach. Proponujemy dopić napoje przed wejściem na widownię.

 

hulaj po warszawsku

 

Więcej wydarzeń w swoim mieście znajdziesz w kalendarium enjoy :*