17 marca będziecie mogli po raz pierwszy w Polsce zobaczyć jej kolaże stworzone w całości na telefonie komórkowym oraz porozmawiać z artystką o jej dziełach. A to wszystko w klimatycznej kamienicy na Mokotowie.

wystawa warszawa Magda Górska

 

Jej prace to intelektualnie stymulujące dzieła, dzięki którym realizuje swoje artystyczne pasje. Nierzadko wskrzesza w swoich kolażach ducha surrealistycznej zabawy cadavre equis (z franc. wyborny trup) i oddaje się urokowi swobodnych, dadaistycznych skojarzeń. Kolaże powstają z potrzeby kwestionowania świata i wnikliwej jego oceny. Artystka ukazuje harmonię pomiędzy naturą i ludźmi, wyśmiewa schematy, podważa dotychczasowe postrzeganie rzeczywistości. 

 

Mamy przyjemność zaprosić was na wyjątkowy wernisaż prac Magdy Górskiej aka #magda_americangangsta w O29Gallery przy ulicy Odyńca 29/3.

 

Wystawa „Blow my mind” to pełne surrealistycznego ducha kolaże. Są lustrem, w którym każdy przeglądający dostrzeże własne, skrywane fantazje. Mnogość interpretacji dzieł pozwala odkrywać 
je na nowo. Każdy element niesie w sobie niezwykły ładunek emocjonalny. Prace burzą utarte normy społeczne, są sprzeciwem wobec bezsensów otaczającego nas świata, ograniczania wolności 
i swobód obywatelskich. W połączeniu z trafnymi pointami i nieszablonowym poczuciem humoru dają wgląd w twórczą naturę artystki. 

 

Wystawa „Blow my mind”

 

Wystawy:
Maj 2017 r. - Przyczyniła się do stworzenia instalacji "El Fiambre Fabuloso" zaprezentowanej podczas festiwalu „Dadaism”, który odbył się w Barcelonie (Hiszpania) w maju w galerii TigoMigo.

Maj 2017 - ICFF 2017 New York - wystawa prywatna
Sierpień 2017 – Surreal Dream, Revolution Gallery, Buffalo, NY. 

 

Zobacz także Zagrożone gatunki zwierząt zamiast ikonicznego krokodyla na koszulkach Lacoste



Stałe współprace: 
Galeria Revolution, Buffalo NY 
Your Art Maison Gallery, Warszawa 

O29Gallery to miejsce, które łączy ze sobą koncept promocji sztuki, spotkań towarzyskich i lokalnych inicjatyw kulturalnych.

Wstęp wolny. Start o godzinie 18.00.

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/magda_americangangsta/

 

 

Więcej wydarzeń w swoim mieście znajdziesz w kalendarium enjoy :*