Przed Tobą pięć miejsc, w których nie będziecie się nudzić, nawet jeśli rozmowa na początku nie będzie się kleiła. Czas masz ograniczony, albo będzie fajnie i spotkacie się ponownie, albo przeciętnie i może być różnie. Postaw na oryginalność i sprawdź, jakie przyniesie efekty.


Wrotki
Szybki powrót do lat 80-tych, Whitney Hudson i młody Michael Jackson. Kolorowe światła, kula dyskotekowa i te charakterystyczne buty na czterech kółkach. Początki nie są takie łatwe, ale nic nie szkodzi – o to chodzi, aby trochę się pośmiać i pomagać sobie nawzajem. Jak już znajdziecie swój wspólny rytm, zacznie być naprawdę przyjemnie. W RollerDisco organizują nawet dyskoteki, dla bardziej zaawansowanych. Sprawdźcie to!

Sprawdź też: kapcie do przeciwbólowe od LEGO

Zdjęcie pochodzi z fanpage Wrotkarnia RollerDisco

Trampoliny 
Powrót do czasów dzieciństwa. Trampoliny do genialny sposób na zbliżenie się do siebie. Odbijacie się beztrosko od kolorowych plandek, ktoś traci równowagę i… bach. Trzeba mu pomóc. Popisz się widowiskowym saltem lub po prostu odpręż się i dobrze się baw. Dodajmy do tego fakt, że wysiłek fizyczny (nie na tyle ciężki, by ociekać potem) wzmaga produkcję endorfin i otrzymujemy randkę idealną. Takie rozrywki tylko w Hangarze 646.


Zdjęcie pochodzi z fanpage Hangar 646

Konie/alpaki
Zwierzęta jednoczą, bawią, leczą i generalnie – wyzwalają dużo pozytywnej energii. Zabierz swoją sympatię na przejażdżkę konną do stadniny lub idźcie na spacer z … alpaką. Nie musicie szukać zbyt daleko – stajni w Warszawie jest prawie dziesięć, a miejsc z alpakami co najmniej dwa. Nie są to najtańsze rozrywki, jesteśmy jednak pewni, że będziecie wspominać je latami. Nie zapomnijcie o marchewkach!


Zdjęcie pochodzi z fanpage Alpaki na Okęciu

Golf
A dokładniej: minigolf. Nie oglądajcie się na pogodę, cała rozgrywka toczyć się będzie w kilku salach. Aby przedostać się z jednej do drugiej każde z was musi trafić do dołeczka. Pierwsze spotkanie? Na rozluźnienie atmosfery weźcie ze sobą po jednym ze znajomych, choć nie wydaje nam się, aby w tych warunkach było to potrzebne. Minigolfa w wersji „indoor” znajdziecie np.: w Warszawskim Blue City. Bilety wyniosą tyle, co seans w multipleksie. 


Zdjęcie pochodzi z fanpage Timemachine Minigolf


VR
Cos dla fanów nowinek technologicznych i gier video. Załóżcie specjalne okulary i odpłyńcie w krainę cyfrowego świata. Przyjemną opcją są również rozgrywki na oldschoolowych automatach do gier. Skorzystajcie z atrakcyjnej oferty dla par, jaką oferuje Disco Vr, mieszczące się przy ulicy Garażowej (Mokotów). Dobrze się bawiliście? Po takiej zabawie zasłużyliście na posiłek, a konkretnie pizzę, którą serwują w klubowej restauracji.


Zdjęcie pochodzi z fanpage Disco VR

 

Nie mówiliśmy, że będzie fajnie?

Ewa Kubiatowska MNM