Improwizacje, stand-up`y i spektakle dla najmłodszych. Bilety nigdy nie są drogie, a widownia zawsze bawi się świetnie. Nawet nie chcemy słyszeć, że jeszcze Cię tu nie było!

Zobacz też: PREZENT NA 102. URODZINY WIERY GRAN DLA WIDZÓW TEATRU ŻYDOWSKIEGO.

Improwizowany bifor: Warzywniak
W tym jednym spektaklu wystąpi aż dziesięciu artystów. Na co dzień nie grywają razem, ale znają się, lubią i stwierdzili, że wspólnymi siłami mogą stworzyć coś ciekawego. Improwizacja, na której przebieg będzie miała wpływ reakcja publiczności, to tak naprawdę jedyny zamysł przestawienia. Z takim składem nie da się nudzić!
Kiedy: 7.05, godz. 20.00
Bilety: Free

Hulaj po Warszawsku: historie z miasta
To jeden z naszych ulubionych spektakli. Zawczasu przygotuj swoją ulubioną anegdotę i podziel się nią z aktorami. Na jej bazie zostanie stworzona scenka żywcem wyjęta z murów warszawskiego zgiełku. Czepliwa starsza pani, jeden z osiedlowych gagatków czy nieprzyjemna ekspedientka to jedni z najbardziej znanych bohaterów. Przyjdź i ujrzyj rzeczywistość w krzywym zwierciadle!
Kiedy: 16.05, godz. 19.00
Bilety: 20/25zł

Młodzi bez perspektyw
Na scenie Mateusz Płocha i Marta Iwaszkiewicz. Konkretny plan? Szczegółowy scenariusz? Nie, to nie dla nich. Improwizacja jest ich sposobem na życie. Sarkastyczne poczucie humoru i gigantyczny dystans do własnej osoby – tego możecie spodziewać się na 100%, a co będzie dalej, to się okaże. Na pewno nie wyjdziecie rozczarowani!
Kiedy: 17.05, godz. 20.00
Bilety: 15/20zł

Noc Muzeów w Resorcie Komedii::: Maraton Improwizacji
Nie masz jeszcze pomysłu na Noc Muzeów w Warszawie? A może nie widzi Ci się stanie w kolejkach i przemierzanie kilometrów w poszukiwaniu co ciekawszej galerii? Zajrzyj do Resortu i sprawdź, co dzieje się tutaj! Nie wykluczone, że zostaniesz do rana – spektakl zaczyna się o godz. 15:00 a trwać będzie do 5:00 rano następnego dnia. Na scenie stali bywalcy, goście z innych miast, amatorzy, seniorzy i wiele, wiele innych!
Kiedy: 19.05, godz. 15:00
Bilety: Brak info (póki co)

Stand-up Polska prezentuje: Sebastian Rejent i Michał Kutek
Coś dla fanów jednego z ostatnimi czasy najbardziej popularnych gatunków komedii. Pod koniec miesiąca stand-up`y na scenie Resortu wykonają dla Was poszukiwacz żartu idealnego (Sebastian Rejent) oraz prawnik z wykształcenia i buntownik z wyboru (Michał Kurtek). Będzie nieco cynicznie, momentami absurdalnie, a przede wszystkim – wyjątkowo zabawnie!
Kiedy: 25.05, godz. 19.00
Bilety: 33zł

 

To jak, idziecie z nami?

 

Autor: Ewa Kubiatowska MNM
Zdjęcia pochodzą z oficjalnych wydarzeń Resortu Komedii