Stacja Falenica

Typowa kinokawiarnia. Położona nieco na uboczu miasta, ale z pewnością warta tego, aby 
do niej zaglądać. Własny stolik, kelner obsługujący Cię podczas seansu, to fantastyczne udogodnienia, dzięki którym poczujesz się komfortowo - przynajmniej masz pewność, że popcorn sąsiada nie wyląduje na Twoich kolanach.... Tak więc wsiadaj w pociąg i wysiadaj na Stacji Falenica!

kinokawiarnia stacja falenica, falenicja, kawiarnia, kino

Gdzie: Warszawa Falenica, Patriotów 44A
więcej informacji: tu

 


 Jack's Cinema Bar & Restaurant

Jack's Cinema Bar & Restaurant stawia przede wszystkim na znakomitą kuchnię. Podobno można tu zjeść najlepsze steki w mieście. Do tego kameralne kino i liczne wydarzenia kulturalno-artystyczne. Czego chcieć więcej?

small bar, jack's cinema bar, warszawa, kinokawiarnie

Gdzie: Bracka 18
więcej informacji:tu
 


 Towarzyska

Klubokawiarnia na klimatycznej Saskiej Kępie. Premier może i tam nie uświadczycie, ale wielkich filmowych hitów jak najbardziej! Co prawda nie są co tydzień, ale warto cierpliwie poczekać!

towarzyska, kinokawiarnia, kawiarnia, kino, warszawa, film w kawiarni

Gdzie: Zwycięzców 49
więcej informacji: tu

 


 Cafe Biocultura

Kawiarnia ze zdrową żywnością, a do tego miejsce licznych wydarzeń kulturalnych! Co można zobaczyć w Cafe Biocultura? Koncerty, wystawy, spotkania autorskie i liczne projekcje filmowe. Już w najbliższą sobotę darmowy seans dramatu "Majestic" z Jimem Carreyem w roli głównej.

cafe bioculturA, kinokawiarnia, kawiarnia, cafe, warszawa

Gdzie: Sokołowska 9
więcej informacji: tu
 


 Jaś i Małgosia

W każdy ostatni czwartek miesiąca, klubokawiarnia "Jaś i Małgosia" oferuje projekcje filmu wybranego reżysera, w ramach cyklu GRINDHOUSE. Koniecznie sprawdźcie co oferują w najbliższych miesiącach!

Jaś i Małgosia, kawiarnia, kinokawiarnia, warszawa, film

Gdzie: Jana Pawła II 57
więcej informacji: tu