Odrobina wolnego czasu i chęć na relaks – to wszystko, czego potrzebujesz aby tu zawitać. Pub Lolek (jeśli jeszcze tego nie wiesz) znajduje się w samym sercu Pola Mokotowskiego, a więc trafisz tu bez problemu. Wybierz się więc na spacer, zabierz ze sobą psa, znajomych, dziecko lub rower – albo wszystko na raz – i rozkoszuj majowym słońcem. Bo gdzie, jeśli nie tu?

ZOBACZ TEŻ: NOWA ODSŁONA REEBOK RUN CREW


Poniedziałki, Wtorki, Środy i Czwartki – live music
Perfekcyjne miejsce na wypad po pracy. Najesz się do syta, napijesz tego, na co masz ochotę najbardziej i zrelaksujesz przy czystych dźwiękach płynących wprost ze sceny. Koncerty startują o godzinie 20:00, za żaden z nich nie zapłacisz grosza! Usłyszysz covery, wykonania akustyczne i autorskie kawałki występujących bandów. A właśnie, skoro o muzykach mowa, na majowej scenie Lolka zagoszczą m.in. Marcin Koczot, Blue Trio, Kasia Dereń, True Colors Acoustic, Mike Gowin & Jakub Wybraniec. Zamów do tego podpłomyka z chorizo lub oscypki z grilla, koniecznie w zestawie z ulubionym trunkiem. To tak na zwieńczenie minionego dnia.

 

Piątek i Sobota Wieczór – Lolek hula
Najpierw skompletuj swój zestaw – paczka ulubionych, wyluzowanych znajomych, lekkie ubranie, ale bez zbytniej napinki i coś cieplejszego na poranny powrót. Pozytywne nastawienie nie będzie Ci zbytnio potrzebne, akumulatory naładujesz na miejscu. Muzyka na żywo, deska serów lub inne, imprezowe przystawki i wypełnione po brzegi kufle. Czy potrzebujesz czegoś więcej? Całość dopełnia niezobowiązująca atmosfera i uśmiechnięte twarze pozostałych gości. Tu nikt nie szuka guza ani niepotrzebnych spin. Hulankom nie będzie końca!

 

Sobota i Niedziela – Lolek dzieciom
Ulubiony cykl dla fanów rodzinnych wypadów! Poranny spacer, chwila na placu zabaw lub rodzinna przejażdżka rowerowa po Polach Mokotowskich zawsze sprawdzi się na medal. Kiedy już dotrzecie do Lolka, twoim brzdącem zajmą się profesjonaliści ds. animacji, edukacji i dobrej zabawy. W programie warsztaty, zabawy grupowe, malowanki, konkursy, balony i pop-corn. Maluch pozna rówieśników, a Ty poddasz się błogiemu relaksowi przy kubku aromatycznej kawy i porcji pysznej sałatki lub ulubionej kanapki. Po skończonych harcach możecie wspólnie wybrać coś z menu przygotowanego dla najmłodszych, w którego skład wchodzą m.in. tagiatelle z kurczakiem i racuchy z jabłkiem. Nie dziękuj, gotowanie masz z głowy! 

pub Lolek Warszawa mówią na mieście

 

Sobota, 26-ty – Lolek Sport: Liga Mistrzów
No to będzie się działo! Kibicowanie nabiera mocy dopiero w większej grupie! Kufel zimnego piwa i emocje, rozgrywające się na boisku. Transmisja na żywo w twoim ulubionym Pubie. Czy mogło być lepiej?

pub Lolek Warszawa mówią na mieście

 

Do zobaczenia na miejscu!