Kobiety lubią zmieniać swój wizerunek, dlatego zaangażowany zespół Paese tworzy z największą pasją, co raz to nowe produkty urodowe, starając się osiągnąć jakość równą najlepszym markom selektywnym, ponieważ firma od początku stawia na produkty najwyższej jakości. Zarówno w relacjach prywatnych, jak i w biznesie podstawą sukcesu jest zaufanie, a Paese właśnie jakości zawdzięcza zaufanie kobiet z ponad 30 państw Świata.

Na tym fundamencie wznoszą się filary marki: piękno, poczucie wartości i wyjątkowości - „naszą misja jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”.

Mimo włoskobrzmiącej nazwy, Paese to polska marka i polski producent kosmetyków, który dzięki posiadaniu własnych laboratorium, zakładu produkcyjnego i zespołu wykwalifikowanych technologów, wyróżnia się innowacyjnością i jest otwarty na ciągle zachodzące zmiany rynkowe. 

Wyselekcjonowane składy wzbogacane kompleksami witamin, olejkami, woskami czy minerałami sprawiają, że produkty Paese posiadają również duże właściwości pielęgnacyjne. Bogata oferta sprawdzonych kosmetyków, regularnie wdrażane innowacje produktowe oraz szerokie spektrum kolorystyczne zapewniają właściwą odpowiedź na indywidualne potrzeby każdej kobiety. Natomiast własny zakład produkcyjny pozwala szybko reagować na potrzeby rynku i trendy, pełną kontrolę nad składnikami i komponentami oraz daje możliwość tworzenia krótkich, limitowanych serii. Dzięki temu zapleczu marka posiada mocne podstawy do bycia ekspertem w branży kosmetyków kolorowych.

 

Zobacz także Halo Weganie – gdzie na lody w Warszawie?

 

Wielokrotne wyróżnienia w rankingach marek kosmetycznych podkreślają coraz silniejszą pozycję Paese na rynku polskim i zagranicznym. Kosmetyki Paese doceniane są zarówno przez profesjonalnych wizażystów jak i w domach tysięcy kobiet. Produkty marki nie pozostają niezauważone również w prasie kolorowej i przez vlogerki urodowo-modowe. Marka pozostaje zgodna z obowiązującymi trendami w makijażu oraz pielęgnacji skóry i podąża za nowinkami, co przekłada się na powstawanie ciekawych rozwiązań kosmetologicznych. Bogactwo naturalnych składników aktywnych używanych w produkcji kosmetyków Paese świadczy o dbałości firmy o dobro i piękno kobiet. 

Marka Paese jest często obecna na pokazach typu beauty, bierze udział w międzynarodowych konkursach makijażowych, dba o aktualne szkolenia swojej kadry visage, ściśle współpracuje z blogosferą urodową.

Nasze serce skradły dwa produkty.

Nawilżająco - pielęgnująca baza pod makijaż Hydrobase.

 

 

Puder bambusowy z ekstraktem z mrożonego wina <3

 

 

 

www.paese.com

https://www.facebook.com/PaeseOfficial/