Mundial 2018 zbliża się wielkimi krokami. Pretekst do spotkań ze znajomymi i przeżywania niezapomnianych chwil w atmosferze sportowego ducha już za parę dni stanie się faktem. 

Na takie okazje idealnie sprawdzają się lokale zaprojektowane pod oglądanie transmisji sportowych. Jednym z nim jest Pub Lolek na Polu Mokotowskim, gdzie oprócz dużej ilości ekranów w całym lokalu, będzie można oglądać mecze również na świeżym powietrzu. Jest to niewątpliwie ogromny plus, wobec zainteresowania jakim cieszy się Mundial – jeśli nie odpowiada nam siedzenie w dusznym lokalu, zawsze możemy wybrać miejsca w ogrodzie. 

 

Zobacz także Kino letnie Lolka i Oscarowe środy

 

Dodatkowym atutem lokalu jest grill węglowy, z którego zamówić możemy kiełbasy, karkówkę, łososia, ziemniaki i wiele innych pozycji. Dla miłośników chmielu przewidziany jest „Piwny Mamut”, czyli 3 litrowy dzban piwa, który na tę okoliczność sprawdzi się znakomicie. W Lolku, oprócz smakołyków, będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami i cieszyć się luźną atmosferą, co jest niewątpliwie ważne przy wydarzeniach sportowych, kiedy często emocje biorą górę i serce samo skacze z radości.

Żeby solidarnie zagrzewać reprezentację do walki, nie potrzeba rozumienia reguł gry czy wyśmienitej znajomości graczy. Wystarczy pierś pełna oddechu, mocne gardło i wiara w naszych rodaków, a Pub Lolek stanie się strefą prawdziwych kibiców polskiej reprezentacji na Mundialu 2018 od 14 czerwca do 15 lipca, bowiem lokal transmitował będzie wszystkie zmagania drużyn z całego świata.

 

 

PUB LOLEK
ul. Rokitnicka 20
02-131 Warszawa

Kontakt z działem rezerwacji od poniedziałku do piątku do 17:00:
kom.: +48 602 101 701
tel.: +48 22 825 62 02
e-mail: rezerwacja@publolek.pl lub online tutaj