Mamy coś dla tych, którzy preferują piwo, tych, co nie wyobrażają sobie imprezy bez kolorowego drinka i tych, co zaczynają od wina (a najlepiej całej butelki). Znajdzie się również kilka miejsc w których rozpoczniesz swój wieczór smaczną kolacją. Zabawę czas zacząć!

Maryensztadt craft beer & food
Mayenszadt to bar, w którym nie tylko zjecie na wysokim poziomie (co ważne przed imprezą), Ale też napijecie się dobrego, craftowego piwa. Każdego dnia w promocji jest inna butelka, raz są o alkohole smakowe, innym razem klasyczne gatunki. Piwo za 8zł? Według nas, to niska cena jak za nierozcieńczane (co za tym idzie – bezpieczne dla żołądka), pełne smaku i wysokiej jakości piwo od krajowych manufaktur. 
Ul. Szeroki Dunaj 11

 

Maryensztadt mówią na mieście

 

ISKRA  Pole Mokotowskie (zdjęcie w tle)
ISKRA to jedno z najlepszych imprezowych miejsc Warszawy. Po pierwsze, lokalizacja – blisko do metra, po drugie – odkryty basen, po trzecie – naprawdę dobra muzyka. Dodajmy do tego aktualną promocję na Prosecco od Martini (dwie butelki w cenie jednej) we wszystkie weekendy wakacji – z całym czerwcem włącznie – a otrzymamy fantastyczny przepis na letni wieczór. Zbieraj znajomych i wpadajcie, a obiecujemy, że prędko nie wyjdziecie.
Ul. Wawelska 5 (Pole Mokotowskie)

 


 

The View Warsaw / Prime Cut Warsaw
The View to elegancki klub należący do kompleksu klubów biznesowych, z których większa część znajduje się w Nowym Jorku. Jeśli więc masz ochotę na zabawę z klasą, to jest to miejsce dla Ciebie. Na początku czerwca otworzono tu również restaurację – Prime Cut, w której do posiłku zamówionego w dniu imprezy otrzymasz opaskę upoważniającą do wejścia bez kolejek i opłat na salę klubową. Opłaca się? No pewnie!
Ul. Twarda 18

 

 

SECADO
Tutaj codziennie obowiązują inne promocje na jedzenie i drinki - dziś skupimy się na tym drugim. W piątki i soboty po 15zł zapłacicie kolejno za Ginnie`Gin i Jimmy`Jam. W niedziele natomiast obniżką objęte są półlitrowe karafki Frizannte (19,90zł) i domowego wina (21,90zł). Centrum miasta, industrialne wnętrze i ściany wykładane sztuką – do połowy czerwca możecie podziwiać tu malarstwo sympatycznej Cygan Art. Bardzo dobry wstęp do nieprzespanej (pozytywnie) nocy!
Ul. Marszałkowska 66

 

 

Sprawdź też: Park Centralny - nowa koncepcja dla Warszawy

Klub Remont
Remont to takie miejsce, gdzie nie trzeba się spinać, wiązać krawatu i czyścić lakierków. Jest swojsko i radośnie. Tutaj weekend zaczyna się już w czwartek, czego dowodem są cieszące się wielką popularnością „piwne czwartki”. Tego dnia, za wstęp na teren klubu płacicie 10zł a potem za piwo nie płacicie nic. Żeby nie było aż tak kolorowo, obowiązują ramy czasowe (22.00 – 2.00). Do wyboru Tyskie i Kasztelan z nalewaka. 
Ul. Waryńskiego 12a

 

 

 

Na zdrowie!

Zdjęcia pochodzą z fanpage`y opisywanych miejsc