Spotkania służbowe do późnej nocy, jakieś kulturalne imprezy lub po prostu imprezy. Większość z nich kończy się głodem mniejszym lub większym. Jeśli udało Ci się skoczyć przed 22:00, to jeszcze dasz radę znaleźć coś przyzwoitego. Gorzej jeśli jest już po północy. Sprawdź, gdzie się posilisz nawet tak późną porą!

Nocny Market
Na szczęście wrócił pomimo niepewnego położenia. Dla tych którzy nie znają – Nocny Market to wyjątkowe miejsce, które rozpoczyna życie w godzinach wieczornych. Wzdłuż peronu nieczynnego już Dworca Głównego rozstawione są budki mniej lub bardziej znanych knajp z całego miasta (i nie tylko). Wybór jest przeogromny, zaczynając od lodów, przez solidne porcje mięsa (burgery, steki),na pad-thai`ach kończąc. Jest pysznie!
Ul. Towarowa 3

 

Burgery Nocą
Rozmiar ma znaczenie, szczególnie w godzinach wieczornych. Tutaj o tym wiedzą, dlatego ich burgerami najesz się na pewno. Puszysta bułka, słuszna porcja mięsa i świeże dodatki. W ofercie znajduje się również wege kanapka, opiekane ziemniaki i sałatka. Nie jest dietetycznie, ale umówmy się – nie ma być. Lokal popularny również w dowozie – zawsze na czas (a nawet szybciej), zawsze ciepłe, zawsze uśmiechnięci dostawcy. A jedzenie? Niebo w gębie!
Ul. Radomska 3

 

Pianka Drink&Food
W Piance dostaniecie jedzenie luźno inspirowane kuchniami z różnych zakątków świata. Brzmi średnio, wiemy, ale tu jest naprawdę smacznie – kucharze znają się na rzeczy a ich autorskie kompozycje sprawiają, że ma się ochotę wrócić po więcej, albo od razu zamówić dokładkę. Znajdziecie tu kaszankę, krewetki, makarony, pizze, zupę tajską, schabowego, quesadille, burgery i steki. Zamawiaj razem z piwem!
Ul. Zgoda 12

 

Fat Buddha 
W piątki i soboty restauracja otwarta jest do godziny 2:00, więc zdecydowanie krócej niż jej poprzedniczki. Ich sushi rozpływa się w ustach, makarony doprawione są w punkt, a w mięsach wyczuwa się jakość. Całość ma lekko klubowy klimat - intensywne, różowe światła, podświetlony bar i gigantyczny, złoty Budda na końcu sali. Nie jest to co prawda miejsce, gdzie przychodzi się chwiejnym krokiem aby zapobiec katastrofie, ale sprawdzi się idealnie jako zwieńczenie udanego wieczoru np. w teatrze.
Ul. Mazowiecka 2/4 

Zobacz też: Obejrzyj mundialowe mecze w kultowym Pubie Lolek

Zapiexy Luxusowe 
Zapiekanki. Legenda polskiego street-foodu i jedna z ulubionych przekąsek warszawiaków. Fantastycznie radzą sobie ze zmęczonym alkoholem lub wyjątkowo długim dniem żołądek. Plusem również jest fakt, że jak weźmiesz taką zapiekankę w rękę i zaczniesz ją jeść idąc, to nikt się specjalnie nie zdziwi. W Zapiexach Luksusowych tytułowe buły występują w wielu kompozycjach smakowych (polecamy „Wykwintną”). W piątek i sobotę otwarci są do godz. 4:00.
Ul. Widok 19

 

 

Nie jest źle, prawda?

Zdjęcia pochodzą z fanpage`y opisywanych restauracji