Bez czepka, limitu czasu i przymusu ciągłego poruszania się – tutaj nie przychodzi się zmęczyć, a wręcz przeciwnie. Masz tu odpocząć, leżąc na leżaku i łapiąc słońce, w międzyczasie chłodząc rozgrzaną skórę w wodzie. W tym zestawieniu zebraliśmy wszystkie warszawskie pływalnie pod chmurką.

Zobacz też: Ćwicz jogę na trawie! 

Baseny Kora
Znajdziecie tu wszystko to, czego potrzeba aby por zadnie odpocząć. Zjeżdżalnie, obszerne zbiorniki, miejsce na kocyk. Są tu również stanowiska do rozpalania ognisk, bar i boisko. Bilet całodzienny kosztuje 20zł – ale tylko na strefę basenową, na rekreacyjną i kulinarną płacić nie musicie. Na miejscu honorowana jest również karta Benefit (darmowy wstęp) i Dużej Rodziny (-50%). 

Ul. Wał Miedzeszyński 345

 

Baseny Inflancka
Miejsce z wieloletnią tradycją. Kojarzone głównie z basenami krytymi i szkolnymi wyjściami. Cena za wejściówkę normalną jest dokładnie taka sama, jak w przypadku Basenów Kora. Zniżką objęci są posiadacze Karty Warszawiaka (10%). Bardzo dobra lokalizacja (okolice Ronda Radosława). Polecamy zabrać ze sobą swoje napoje i koc.

Ul. Inflancka 8

               

 

Park Kultury Powsin
25 metrów pływania, brodzik oraz prysznice. Dodatkowym plusem są place zabaw i park znajdujący się w pobliżu. Polecamy na wypad samochodem, choć komunikacja miejską również dacie radę tu dotrzeć. Jednorazowa wejściówka normalna kosztuje tu tylko 8zł! 

Ul. Maślaków 1

 

Wał Miedzeszyński 407
Bezpłatne miejsca parkingowe dla rowerów i aut. Lokalizacja bardzo dogodna – baseny znajdują się na Saskiej Kępie. Oficjalne otwarcie kolejnego już sezonu zaplanowano na 24 czerwca. Na terenie znajdują się punkty gastronomiczne i plaża. Bilet normalny, cołodzienny - 20zł. Od godziny 16:00 za wstęp płacimy połowę ceny.

Ul. Wał Miedzeszyński 407

 

Moczydło
Zła wiadomość dla wszystkich fanów tego miejsca – w tym sezonie się nie otworzy. Nic nie szkodzi, niecierpliwie czekamy na przyszły, ponieważ kompleks basenów Moczydło aktualnie jest remontowany. Zapowiada się pięknie!

Ul. Górczewska 69/73

 

My już spakowani, a Ty?

 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnych fanpage`y opisywanych miejsc.