Bardzo przestronne wnętrze – w końcu jest tu aż 800m2, a każdy z nich przywodzi na myśl odległe zakątki świata. Piękne dywany, podświetlony bar, okazałe żyrandole. Jest tu też antresola, o nieco bardziej kameralnym klimacie, z widokiem na cały parter restauracji. Gigantyczne okna i bardzo wysoki sufit dodają lokalowi patosu. No dobra, tak naprawdę najwięcej dodaje go tytułowa postać – gruby buddha, który okryty złotem spogląda na gości z góry. Rzeźba jest gigantyczna, co czyni ją wyjątkowo mocnym akcentem sali. Ciężkie zasłony, parawany, przyciemnione światło i świece budują nastrój wyjątkowo skutecznie. Tak to właśnie wygląda, dużo Azji z dodatkiem zachodniej nowoczesności. Jest pięknie!

 

Spawdź też: Nadwiślańskie warszataty taneczne w Pomost 511

W ciągu dnia serwują kuchnie świata, z największym naciskiem na daleki wschód. Ich sushi rozpływa się w ustach i z pewnością znajduje się w czołówce najlepszych rybich rolek w stolicy. Powinniście spróbować też tatarów – te z łososia i tuńczyka, podawane z warzywnymi chipsami zaskakują teksturami i smakiem. Ramen kipiący intensywnym smakiem i fantastycznymi dodatkami jest idealną ciepłą przystawką lub propozycją na mały głód. Nasza ulubioną pozycją w menu są makarony, podawane w takich kompozycjach, że kubki smakowe szaleją – tak im dobrze. Masz ochotę na dietetyczne, lekkie danie w przerwie między bieganiem a siłownią? Szukaj dalej, tutaj przychodzi się na małą ucztę. 

 

 

Z okazji urodzin ekipa Fat Buddha przygotowała szereg niespodzianek dla swoich gości. Nie nastawiajcie się na to, że zjecie wszystko to, o czym napisaliśmy przed chwilą – na miejscu czekać będzie specjalne menu, skomponowane przez szefów kuchni specjalnie na tę imprezę. Veuve Clicquot – szampan, od francuskiej marki z tradycjami nie uznającej innej jakości niż doskonała - lać się będzie strumieniami, a więc będzie czym zbijać toasty. Dodatkową atrakcją będzie loteria – co będzie do wygrania? Jeszcze nie wiemy, ale na pewno będzie o co grać. Z głośników poleci najlepsza muzyka, a za barem tradycyjnie najlepsi barmani będą serwować kolorowe drinki przyprawiające o zawrót głowy. To nie może się nie udać! Świętowanie zaplanowano na całą noc.

 

 

Impreza rozpoczyna się o godzinie 21:00. Wstęp jest darmowy, jeśli planujesz kolację, polecamy zarezerwować stolik. Gdzie? Restauracja Fat Buddha, ul. Mazowiecka 2/4

Celebracja życia poprzez jedzenie na światowym poziomie i zabawę przy dobrej muzyce i ulubionych drinkach. Lepiej być nie mogło!

 

Do zobaczenia na miejscu!

 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnego fanpage`a lokalu Fat Buddha