Masz ochotę na chwilę odciąć się od otaczającego Cię świata, zgiełku miasta i napiętego terminarza? Mamy na to lekarstwo, wystarczy zrobić sobie przerwę i zarezerwować weekend w hotelu. Idealnym rozwiązaniem są miejsca utrzymane w bliskim kontakcie z naturą, w których dobrze zjesz i poddasz się relaksacyjnym zabiegom spa. Dodajmy do tego basen, leżaki i kieliszek dobrego wina. Jest idealnie!


Narvil, Conference & Spa
Odpoczynek od zgiełku miasta umiejscowiony zaledwie 40 minut od Centrum Warszawy? Tak jest, to możliwe. Cztery gwiazdki, dyskrecja i elegancja. Hotel położony jest nad brzegiem Narwi, jednej z najczystszych rzek w Polsce, otoczony z praktycznie każdej strony lasami daje komfort kontaktu z przyrodą w niezwykle nowoczesnej formie. Ich kuchnia to połączenie tradycji, regionalnego produktu i aktualnych trendów. Znajdziesz tu również spa, oferujące relaks inspirowany wieloma zakątkami świata. 

Ul. Czesława Miłosza 14A, Serock

 

Narvil hotel

 

Talaria Resort & Spa
Talaria to prawdziwa mekka dobrego samopoczucia. Budynek to XIX-to wieczny, w pełni odrestaurowany pałac. Inspiracją dla projektów pomieszczeń były znane osobistości i ich zainteresowania oraz osiągnięcia. W ich kuchni serwuje się bardzo eleganckie potrawy z elementami diety wellness. Prowadzą również turnusy odchudzające i detoksykujące. Ogromna strefa spa łączy zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne z propagowaniem zdrowego trybu życia. W weekendy obsługiwane są wyłącznie kobiety (w wakacje wyjątek – w weekendy zapraszają także Panów).   

Trojanów, Siedlce, Poland

 

talaria hotel

 

Biały Kamień Hotel & Medi-Spa
Zniewalające widoki i bliskie sąsiedztwo uzdrowiska Świeradów Zdrój czynią to miejsce prawdziwą oazą spokoju. Miejsce otoczone jest szlakami turystycznymi i trasami rowerowymi, a zimą przyciąga pasjonatów białego szaleństwa najnowocześniejszą kolejką gondolową w Polsce. Nowocześnie urządzone i przytulne wnętrza. W ofercie pakiety lecznicze, turnusy wypoczynkowe dla rodzin i weekendy dla dwojga. Szeroka oferta spa.

Ul. Leśna 8, Świeradów Zdrój

 

 

Willa Port Art. & Business
Kolejna nasza propozycja jest położona nad brzegiem Jeziora Drwęckiego w Ostródzie. Mazurskie niebo, przysmaki wprost od rybaków i cisza. W hotelu znajduje się 86 obszernych, luksusowych pokoi. Większość z nich posiada tarasy z podwieszanymi koszami i widokiem na zapierające dech w piersiach krajobrazy. Rozbudowane spa kusi basenem solankowym z przeciwprądem, wanny jacuzzi, sauna i łaźnia parowa. Restauracja serwuje kuchnię włoską.

Ul. Mickiewicza 17, Ostróda

Zobacz też: Lato w mieście Warszawa

 

 

Poziom 511 Design Hotel & Spa
Masz ochotę wzbić się na wyższy poziom luksusu? Piękny i nowoczesny z zewnątrz, równie zachwycający w środku. Ulokowany na wzniesieniu zapewnia widok na krajobrazy Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Aktywnie promuje się tu młodych artystów i projektantów – niejednokrotnie traficie tu na koncerty, wystawy czy wydarzenia kulinarne. A propos kuchni, na miejscu znajdziemy dwie karty – jedną z menu stałym, drugą z sezonowym. Ich potrawy, nad którymi trzyma pieczę Oliwia Bernady doceniają koneserzy i krytycy z całego kraju.

Ul. Bonerów 33, Podzamcze k. Ogrodzieńca

 

 

Uff, od razu lepiej!

 

Zdjęcia pochodzą z fanpage`y opisywanych hoteli.