Dekada to miejsce istniejące na warszawskim klubowym rynku już kilkanaście lat. Pomimo tak długiego stażu wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc w stolicy – nie ma się czemu dziwić, dobra lokalizacja, duża przestrzeń (aż 800m2), wyjątkowy klimat, muzyka tak uniwersalna, że daje radę zaspokoić każdego gościa. Dodatkowym atutem klubu jest jego niebanalny wystrój.

Zobacz też: Lolek live powraca!

 

Zacznijmy od sufitu – chcieliście kulę dyskotekową? Proszę bardzo, macie nie jedną, a co najmniej kilkanaście. Dzięki nim światło tańczy jak szalone – bez żartów, wygląda to obłędnie. Dodajmy do tego Warszawę – nie, nie mamy na myśli miasta. To auto znajdziecie tu, w środku. Dodaje klimatu równie dobrze jak tramwaj nr. 9, pełniący funkcję VIP-room`u. Ledowe dekoracje tylko podkreślają dyskotekową aurę. Dekada jest też fantastyczną przestrzenią eventową – są tu oddzielne sale idealne na przyjęcia urodzinowe czy imprezy firmowe. 

 

 

W Sali głównej znajdziecie 3 bary, co skutecznie usprawnia stanie w kolejce. Zawsze można liczyć na tutejszych barmanów – niezależnie od tego, czy masz ochotę na klasycznego drinka, czy może jakieś odjechane szoty. Zgłodniałeś? Nie martw się, kuchnia pracuje tu równie dobrze.

 

A teraz spójrz w grafik i zadecyduj, którego dnia znajdziesz wolny wieczór na wizytę w tym miejscu. Oto trzy najpopularniejsze cykle imprez:

Ladies Night
To coś dla tych, którzy mogą pozwolić sobie na rozpoczęcie weekendu dzień wcześniej niż większość. Za deckami Dj Refresh, serwując wszystko to, przy czym Panie bawią się najlepiej. W czwartkowe wieczory wszystkie Panie przez całą noc wchodzą za free, panowie proszeni są o zapisanie się na listę gości przez stronę internetową klubu. Dzięki temu również wejdą za darmo (a co!), ale tylko do godziny 23:00. Wpadajcie, impreza rusza o 22:00.

 

Freaky Friday
W programie największe hity lat 80-tych i 90-tych, nie pomijając również zupełnie współczesnych, tanecznych bomb. W piątki za miksowanie odpowiedzialny jest Dj Funktion, znany z imprez, po których rozpadają się parkiety. Spokojnie, w Dekadzie parkiety są solidne, więc nikomu się nie stanie. Wpadajcie od 22:00, po zapisie na listę gości do godz.23:00 wejdziecie za darmo.

 

Warsaw By Night
Nieco więcej współczesnych przebojów ze wszystkich możliwych gatunków muzycznych, z jak na Dekadę przestało – największymi hitami lat minionych. Gra Dj Chris DTS, a co za tym idzie zabawa jest przednia. Impreza odbywa się w soboty, a organizatorzy już nawet zaplanowali Wam śniadanie (zostań do 5-tej, a się przekonasz). Zasady wstępu takie same – start o 22:00, do 23:00 wejście za free dla tych, którzy wpiszą się na listę gości.

 

 

Uwaga! Wpisujecie się tylko do godziny 20:00 w dniu imprezy!

Tylko włóżcie wygodne buty. Do zobaczenia w weekend!