Z hotelami dla zwierząt jest trochę jak z opiekunkami do dzieci – na pierwszy rzut oka jest idealnie, z czasem okazuje się jednak, że coś nie gra. Aby zaoszczędzić Wam nerwów i kilku godzin poświęconych na research w tym temacie, zebraliśmy tu 5 najlepiej ocenianych hoteli dla zwierząt w okolicach Warszawy. Wszystkie równie profesjonalne i powodujące nagły atak merdania ogonem.

Zobacz też: Nasze propozycje na weekend 20-22.07

Psotel Fido

Gdyby przyznawano gwiazdki w kategorii psi hotel, Fido dostałby 5/5. W sezonie letnim znajdziemy tu basen i brodziki, psiaki mają do dyspozycji duży, dobrze zabezpieczony wybieg, każdy ma swoją miskę i przeszklony pokój. Obsługa również wzorowa, każdego gościa traktuje z należytym szacunkiem i indywidualnym podejściem. Każdy odwiedzający ma do dyspozycji głaskanie z mizianiem na zawołanie, oraz stałą możliwość socjalizacji z pozostałymi współtowarzyszami turnusu.

Ul. Czeremchowa 18

Domowy hotel dla psów i świń

Podobno wszystkim psiakom ciężko się rozstać z tym miejscem. Podobno ciężko im wracać do mieszkania bloku. Nie ma się czemu dziwić, właściciele przybytku opiekują się czworonogami we własnym domu z ogrodem. Nie brakuje tu miejsca dla nikogo, bardzo dobrze odnajdują się tu również… świnie. Również ich małe, morskie imienniczki. Tak jest, dokładnie jak w nazwie. Osoby, które zdecydowały się zostawić tu swojego zwierzaka są zgodne – wrócą, przy najbliższej okazji.

Ul. Ogórkowa 32

Petlandia

Miejsce stworzone dla aktywnego, psiego wypoczynku i kociego wylegiwania się w promieniach słońca. Czesanie? Bardzo proszę. Specjalny model żywienia? Nie ma problemu. Tulenie na dobranoc? Ależ owszem. Z Petlandii każdy wraca wypoczęty, wybiegany i zadbany, niczym po wizycie w SPA. Tutaj również czworonogi mają do dyspozycji spory wybieg, basenik do zabawy i mnóstwo psich oraz kocich zabawek. Spójrzcie tylko na ten szczęśliwy pyszczek!

Ul. Wspólna 37D, Raszyn

HauHouse

Istny kurort wypoczynkowy otoczony lasem. Na wszystkie zwierzaki czeka duży ogród z torem przeszkód i bardzo dużą ilością zabawek. Choć każdy gość otrzymuje swój własny pokój położony na poziomie -1, większość z nich woli sypiać razem, w salonie gospodarzy. Ci z kolei, obdarzeni spokojnym usposobieniem, wrodzonym zmysłem obserwacji i analizy, oraz ogromną dozą cierpliwości i pogody ducha, zajmą się każdym, nawet najbardziej wymagającym gościem.

Ul. Droga Dzików 37, Zalesie Górne

 

Koci Hotelik

Miejsce godne każdego naczelnego zarządcy domowego ogniska. Poprawne żywienie (bez przekarmiania), ilość sportu i rozrywki dobierana indywidualnie do potrzeb każdego kociego gościa, podobnie z resztą do głasków i przytulasów. Hiper-profesjonalna obsługa dobrze wie, że po brzuszku to nie za bardzo, a jak się mówi dość kontaktu, to trzeba dać spokój. Bardzo dużo miejsc do wylegiwania się, w tym większość na odpowiednim poziomie (tak, aby można było sobie popatrzeć na wszystko z góry). Idealnie!

Ul. Municypalna 37

 

 

Udanego wypoczynku życzymy Wam, bo wasi pupile na pewno będą bawić się świetnie!