Zaciszna okolica, otoczenie pełne natury i on – Hotel Narvil Conference & Spa, którego bryła przykuwa wzrok równocześnie nie odcinając się od malowniczych widoków. Widzimy tu duże okna, poprzerastane białą pajęczyną muru. Od góry niemalże „wyrasta” zielony trawnik idealnie spajający konstrukcję z krajobrazem. Dodatkowym, ujmującym elementem jest fosa, okrążająca delikatną, ale regularną wstęgą budynek. Tak prezentuje się główna część projektu, nad nią możemy dostrzec czerwono-brązowe zabudowanie, w której mieszczą się pokoje.

Sprawdź koniecznie: wakacyjnie weekendy w Hotelu Narvil

Hotel Narvil Conference & Spa to połączenie eleganckiego hotelu, nowoczesnego centrum konferencyjnego i ekskluzywnego spa. Znajdziecie go w Serocku, tuż nad brzegiem rzeki Narwi, jak już zapewne zdążyliście się domyślić. Otoczenie jest idealne, spokojne i dalekie od wielkomiejskiego zgiełku (choć to tylko 40min drogi od centrum stolicy). Dodajmy do tego szeroki wybór atrakcji, mnogość możliwości wypoczynku i dyskrecję. To jedne z tych niewielu w okolicy Warszawy, w których możemy oddychać pełną piersią i chłonąć energię pochodzącą wprost z natury.

Na terenie hotelu znajdziecie wyjątkową strefę Niagiara Spa. Jest to prawdziwa oaza ciszy i relaksu. Profesjonalni terapeuci i 11 unikalnych gabinetów – naprawdę jest w czym wybierać. Znajdziecie tu szereg zabiegów oczyszczających i detoksykujących. Maski na twarz i ciało z alg, błota czy nawet wiórków kokosowych przeniosą Cię na chwilę w inny wymiar. W ofercie są również masaże, m.in. banaue, czyli tradycyjny, filipiński zabieg w którym wykorzystuje się głębokie oddziaływanie dłońmi i refleksoterapię. Polecamy również masaż rozgrzanym masłem shea, pozostawiający długotrwałe uczucie rozluźnienia i bajecznie miękką skórę. Fantastycznym punktem programu jest również strefa termalna, gdzie skorzystacie z takich atrakcji jak caldarium, łaźnia parowa czy sauna fińska. Ponadto hotel oferuje usługi swojego Spa w przeróżnych wariantach – znajdziecie tu zarówno idealny program na wypad z przyjaciółką (2 lub 3 dni), jak i specjalne zestawy zabiegowe bądź szkoleniowe dla grup konferencyjnych. Świetny jest również zestaw zabiegów dostosowany do potrzeb kobiet w ciąży MAMA SPA, obejmujący masaże, peelingi i zabiegi pielęgnacyjne skóry twarzy.

Innych atrakcji znajdziecie tu multum. Są tu kręgle, squash, pin-pong, tenis, boisko do siatkówki i oferty dla miłośników zwiedzania. Hotel posiada również rowery, a wokół niego przebiega aż 90km tras osadzonych pośród lasów i wzdłuż rzeki. Żadna intensywnie trenująca osoba nie powinna obawiać się chwilowego przestoju – jest tu siłownia, sala fitness i urządzenia do ćwiczeń ulokowane na zewnątrz. W okolicy znajdziecie również przystań dla motorówek i jachtów oraz zaciszną plażę. Miłośnicy kąpieli wodnych na pewno większość czasu spędzą w części basenowej, gdzie poza najbardziej oczywistym elementem można do woli korzystać z jacuzzi, biczy wodnych i saun.

Uwaga uwaga, jest tu również klub o nazwie Laguna. Przez całe wakacje wieczorami organizowane są tam imprezy z najlepszymi dj`ami. Kultowe utwory uwielbiane przez pokolenia przeplatane ze współczesnymi hitami – a więc nic, tylko tańczyć!

A jedzenie? Restauracja Aruana zadowoli podniebienia nawet najbardziej wymagających podniebień. W karcie znajdziecie dużo ryb i świeżych produktów sezonowych. Jest tu okoń, troć, wyśmienite sałaty, rosół z bażanta, żurek z truflami, królik i policzki wieprzowe. Obowiązkowo zamówcie również jeden z trzech deserów, po którego zjedzeniu będziecie mieć ochotę wracać tu codziennie. Na kuchni szefuje dwóch wyśmienitych kucharzy – Łukasz Mroziński i Adrian Górny, którzy pomimo odmiennych charakterów wspólnymi siłami łączą smaki w idealną, harmonijną całość. Tylko w czasie wakacji możecie rozkoszować się ich daniami na zewnątrz, w Patio Pod Lipami, w akompaniamencie muzyki na żywo.

Podsumowując, Hotel Narvil Conference & Spa to miejsce obdarzone energią wprost z natury. Nowoczesne wnętrze inspirowane lasem i wodą wraz z malowniczym otoczeniem budują niepowtarzalny klimat. Na miejscu możecie korzystać z bogatej oferty spa, basenu, rowerów i wielu sportowych atrakcji. Jest tu również rewelacyjna kuchnia, wydająca bezbłędne potrawy.

 

Przedłużony weekend w Hotelu Narvil? Już pędzimy!