Większość posiadaczy rowerów musiała, lub w przyszłości będzie musiała skorzystać z usług serwisu rowerowego. Aby uniknąć rozczarowania i dodatkowych kosztów, warto uprzednio nieco rozeznać się w temacie. Postanowiliśmy nieco ułatwić Wam zadanie. Oto 10 najlepszych warszawskich serwisów.

Zobacz też: Jak wypożyczyć Veturillo?

 

Kolarski.eu

Niezależnie od ilości czasu pozostałego do zamknięcia i ilości ludzi w lokalu, Ci fachowcy znajdą czas dla każdego jednośladu. Na miejscu również kafejka klientów serwisu i nie tylko.

ul. Sobieskiego 102A

 

3 Gravity

Ekipa tego miejsca skutecznie zagina czasoprzestrzeń i dokonuje rzeczy niemożliwych. Z sercem na dłoni i ogromną wiedzą służą dobrymi radami. Pozatym, jak na serwis rowerowy robią niezłe zdjęcia (ale to już w ramach ciekawostki). Jedno z nich znajduje się w tle tego artykułu.

ul. Lipowa 7A

 

Skleprowerowy.pl

Przyjazna obsługa i pełen profesjonalizm. Poza serwisem, na miejscu dostaniecie również ubrania i wiele przydatnych gadżetów. Filia przy ul. Rydygiera 8 funkcjonuje jako wersja dla Pań (spokojnie panowie, Wam też można tu zajrzeć).

ul. Broniewskiego 7 i Rydygiera 8

 

Bicykleta.pl

Usługi wykonują bezproblemowo, sprawnie i w przystępnej cenie. Potrafią uważnie ocenić i szczerze poinformować o tym, że czegoś nie trzeba jeszcze usprawniać.

ul. J. Styki 11A

 

SerwisBajka

Charakteryzuje ich profesjonalizm, precyzja i dokładność. Terminarz mają napięty, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Bardzo dobry kontakt.

ul. Dembego 3

 

Rowery Bajery

Przyjemny, przytulny lokal w dobrej lokalizacji. Ich rowerowe „spa” sprawia, że pojazdy śmigają jak nowe. Polska gościnność i szwajcarska precyzja.

ul. Dobra 12

 

ACHTENROWER

Stawiają na funkcjonalność i prostotę, nie podążając za modą na pstrokate, rowerowe dodatki. Choć miejsce wygląda niepozornie, poradzi sobie z praktycznie każdą usterką.

ul. Pruszkowska 8a

 

Dobry Serwis Rowerowy

Widać pasję i doświadczenie. Patrzą na rower jako całość, więc czasem trafi się dodatkowa poprawka w cenie. Zawsze można liczyć na rzetelną informacje o stanie roweru, bez późniejszych zaskoczeń.

ul. Kozietulskiego 2

 

Scott – Zakład Rowerowy

Panowie z poczuciem humoru i pełnym profesjonalizmem zarazem. Doradzają od serca, są dokładni i dociekliwi. Ogrom zadowolonych klientów.

ul. S. Okrzei 7

 

Wawa Bike

Sympatyczny punkt znajdujący się na Bródnie. Szeroki asortyment i fachowość. Obsługa jest miła i sumienna – tu nie ma mowy o naciąganiu (no chyba, że hamulców).

ul. Poborzańska 37

 

Naprawione? To w drogę!

 

Zdjęcia pochodzą z fanpage`y opisywanych serwisów/