Adam Boguta rozpoczął swoją przygodę z muzyką gdy skończył 6 lat. Z zapałem „grywał” swoimi pierwszymi pałeczkami na kanapowych poduszkach. Zainteresowanie instrumentami muzycznymi nie ustawało, więc rodzice zadecydowali by wysłać go do szkoły muzycznej. Na tym etapie Adam, jak sam mówi, „połknął bakcyla” na dobre. Uczył się gry na akordeonie, fortepianie, ksylofonie, wibrafonie i perkusji.

 

 

Zobacz też: Samsug + Marshall. Razem bardziej!

 

 

Czym jest dla mnie muzyka? Przede wszystkim jest odskocznią od wszystkich problemów. Wiele osób zastanawia się dlaczego praktycznie zawsze jestem uśmiechnięty i mam dobry humor. To właśnie dzięki muzyce zapominam o wszystkim! Wiadomo, każdy ma czasem gorszy dzień, więc ważne jest to żeby mieć swoją odskocznię. Nieudany casting, złamane serce, problemy życia codziennego? Na lajcie - siadam wtedy do komputera, włączam Ableton`a (program do produkcji muzyki) i zapominam o wszystkim co mnie trapi skupiając się na dźwiękach, dzięki którym porwę ludzi grając swoje Dj sety.

 

 

Moje top 5 miejsc w których słucham muzyki :

-Mieszkanie, mogę tańczyć i nikt tego na szczęście nie widzi, więc zawsze się trochę powygłupiam

-Festiwale, tam jest klimat, tam jest dźwięk, wszystko się zgadza

-Ulice wielkich miast nocą, jeżdżę wtedy na desce i mam swój własny świat

-Kluby, które wiedzą co to dobry booking i dobry sound

-Dachy

 

Adam niejednokrotnie podkreśla, że muzyka towarzyszy mu praktycznie non-stop i nie rusza się z domu bez możliwości jej odsłuchu. Opowiada nam o tym, jak w samolocie, podczas drogi na zdjęcia popsuły mu się słuchawki. Pierwszym co zrobił po wylądowaniu było zamówienie kursu do sklepu z dobrym sprzętem muzycznym. Dzięki temu mógł spokojnie kontynuować dzień.

 

 

Jesteście fanami czystego dźwięku, jak Adam? Sprawdźcie aktualną promocję Samsung & Marshall, dzięki której możecie zgarnąć jeden z dwóch głośników lub słuchawki (wybór jest w waszych rękach) tej kultowej, amerykańskiej firmy. Po więcej szczegółów zajrzyjcie tutaj.

Uwaga! Promocja trwa tylko do końca września!

 

 

Tymczasem, wyczekujemy nowej EP-ki, którą nad którą aktualnie pracuje nasz rozmówca i życzymy dalszych sukcesów, również w karierze modelingowej. Wow, co to była za energia!

 

 

 

Autorem zdjęć jest Hubert Zieliński (www.hubertzielinski.pl)