Poza warszawskimi klubami spotkacie Ninę w Krakowie (Prozak 2.0, Zet Te Pe), a minionego lata być może udało Wam się trafić do sopockiej Mewy Towarzyskiej, gdzie bywała częstym gościem. Poza działalnością muzyczną jest zawodowo związana ze streetwear`ową marką KOKA oraz rozgłośnią newonce.radio. W 2013 roku została Miss Egzotica. Nie ma się czemu dziwić – Nina to piękna kobieta, a w dodatku zajmuje się tym, co kocha najbardziej.

Zobacz też: Samsung + Marshall. Razem bardziej!

 

 

Ostatnio udało nam się zadać Neen Nah kilka pytań.

Czym jest dla Ciebie muzyka?

Przede wszystkim wyrażaniem siebie, ale także dobrym vibem, który z każdym kolejnym bitem udziela się coraz większej grupie ludzi!

 

 

To fakt. Podczas imprez, na których gra nie da się ustać w miejscu. Na pierwszy rzut oka widać, że muzyka to nie tylko jej sposób na życie – to jej największa pasja i jeden z elementów, które składają się na to, kim jest. Zajrzyjcie na jej Instagram!

 

 

A prywatnie? Gdzie Neen Nah najczęściej słucha muzyki?

-W domu – nawet gdy przychodzi czas odpoczynku od DJki, nie wyobrażam sobie odpoczywać inaczej niż w towarzystwie muzyki.

-W samochodzie – nie znam osoby, która uwielbia jazdę w ciszy – muzyka musi być i koniec!

-Jadąc rowerem – idealny moment na odcięcie się od obowiązków i zebranie inspiracji.

-W klubach – grałam już w wielu klubach, ale najlepsze nagłośnienie jest chyba w krakowskim klubie Prozak 2.0.

 

 

Czym jest muzyka bez dobrego nagłośnienia? No właśnie, sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. Na pewno nie tym samym, co ta płynąca z przekaźników o wysokiej jakości. Jeśli macie chrapkę na jeden z głośników Marshall (Killburn, Acton), lub bezprzewodowe słuchawki nawiązujące do stylu retro tej kultowej marki, koniecznie sprawdźcie, jaką ofertę przygotowała dla Was firma Samsung. To już ostatnie dni promocji, sprawdźcie szczegóły tutaj.

 

 

 

 

 

 

Autorem zdjęć jest Hubert Zieliński (www.hubertzielinski.pl)