Oj tak, pływanie to bardzo użyteczny rodzaj aktywności fizycznej. Efektywnie wpływa na rzeźbę i ogólną kondycję ciała. Halo niepływający, kto choć raz ruszył na kajak czy motorówkę i zaczął przeklinać w myślach, kiedy łódź zaczęła się przechylać pod różnymi kątami spychana przez fale? Przybijamy piątkę i to właśnie Wam dedykujemy to zestawienie. A nóż widelec skorzystacie!

Zobacz też: 5 basenów, na które wejdziesz bez czepka!

 

Swim Stars

Szkoła oferuje darmowe zajęcia pokazowe oraz odpłatne grupowe bądź indywidualne. Fantastyczne miejsce również dla osób z traumą wodną. Instruktorzy są bardzo cierpliwi i radzą sobie z każdym strachem. Możecie ich znaleźć w trzech lokalizacjach, co jest dodatkowym udogodnieniem. Podejmując się nauki w tym miejscu nie musisz obawiać o swoje poczucie komfortu czy bezpieczeństwa. W ofercie również zajęcia dla najmłodszych. Szukajcie w: Basen Szuwarek (Praga Południe), Basen Kawęczyńska (Praga Północ) i Klub Sosnowy (Wawer).

 

Smile-Swim

Bardzo rozbudowana oferta dla dorosłych. Rozpoczynając na osobach, które nigdy nie pływały lub zwyczajnie panicznie boją się wody, po tych, którzy mają ochotę opanować nowe style i osiągać coraz lepsze wyniki. Do wyboru zajęcia indywidualne i grupowe. Firma organizuje również wyjazdy i obozy dla małych sportowców. Uczą na sześciu różnych basenach, w różnych lokalizacjach, a więc każdy ma szansę wpasować lekcje w swój prywatny harmonogram.

 

ProSwimming

Pełen profesjonalizm – te dwa słowa w pełni oddają charakter prowadzonych przez nich zajęć. Kursanci mają do dyspozycji dwie lokalizacje – basen Nowa Fala (K. Garbińskiego 1) i pływalnię CSR WUM (ul. Księcia Trojdena 2c). Podczas zajęć rezerwowany jest cały tor, aby każdy z uczestników czuł się bezpiecznie i komfortowo. Czas trwania, cena i rodzaj zajęć ustalane są indywidualnie, w zależnści od potrzeb klienta. Oczywiście, forma organizuje również lekcje dla dzieci.

 

Swimple

W ofercie Swimple znajdziemy szereg zajęć dla najmłodszych, w zależności od poziomu zaawansowania. Podobnie jest w przypadku dorosłych – możesz nauczyć się tu pływać od zera, lub zapisać na lekcje doskonalące. Większość z takich treningów jednorazowo trwa 45 minut. Z usług tej firmy możecie korzystać na terenie sześciu basenów, z czego dwa znajdują się na Mokotowie i po jednym na Ochocie, Pradze Północ, Targówku i Woli.

 

SPORT-Figielski

Profesjonalnie wyszkolona kadra instruktorów, ratowników i zawodników wodnych wspołpracująca z trenerem Grzegorzem Figielskim. Co ciekawe, pod ich okiem pływać nauczą się nie tylko dzieci i dorośli. Organizowane są przez nich również zajęcia dla seniorów. Udało Ci się opanować wodę, ba, nawet Ci się spodobało? Weź udział w zawodach, które organizuje firma. Zastrzyk adrenaliny i moc pozytywnych emocji gwarantowane!

Do dzieła!