Romantyzm i spokój – te dwa rzeczowniki najtrafniej oddają charakter hotelu Talaria. Poza klimatycznymi i niezwykle wygodnymi pokojami znajdziecie tu strefę SPA (dwanaście gabinetów dla kondycji ciała, twarzy i urody), Wellness (basen z przeciwprądem i podwodną muzyką o wymiarach, jacuzzi, część relaksacyjna z widokiem na ogród i fontannę, hammam z łaźnią parową, strefą peeling, zespół saun – w tym kamienna, chłodząca, infrared, oraz z misami kąpieli Kneippa, domek ziołowy) i rekreacyjną (sala cardio, zewnętrzna ruska bania, 5km trasy do biegania i nordic walking).

Więcej o Talaria Resort&SPA - kliknij TUTAJ.

Hotel dysponuje również dwoma fantastycznymi restauracjami, z których uwaga – można korzystać w szlafrokach. Ten outfit nie specjalnie nada się, co prawda, przy świątecznym stole, ale zapewniamy, że w Talarii nawet przy takich okazjach możecie czuć się swobodnie.

Sprawdźcie ich zimowe oferty:

Święta Bożego Narodzenia

Pakiet zawiera trzy noclegi w tematycznym, przytulnym pokoju w Pałacu lub Pawilonie Parkowym (do wyboru termin pomiędzy 21 a 28.12). Nie obejdzie się bez wystawnej kolacji wigilijnej z tradycyjnymi przysmakami, wizytą Świętego Mikołaja i kolędowaniem. W pozostałe dni również na pewno nie zgłodniejecie – w cenie również pełny pakiet kulinarny (śniadania, lunche i kolacje). W ramach pakietu Talaria przygotowuje wieczorne ogniska (22 i 27.12), uroczyste świąteczne śniadanie (25.12) i świąteczny występ kwartetu smyczkowego (25.12). Najmłodsi nie będą się nudzić dzięki kącikom zabaw, wycieczki do mini zoo, wspólnemu zdobieni choinki i warsztatom, podczas kiedy Wy oddacie się błogiemu odpoczynkowi.

To będą święta pełne relaksu: możecie podczas nich korzystać ze strefy SPA ze wszystkimi dostępnymi atrakcjami, sali cardio i licznych stref wypoczynku. Czeka Was degustacja trojanowskich nalewek i delikatne saunowanie w łaźni z peelingiem kakaowym i (dodatkowo płatny) specjalny seans w ruskiej bani. Tradycyjnie w pakiecie znajdują się również miękki szlafrok, kapcie, codzienny serwis Dobrego Snu, bezpłatny dostęp do wi-fi i parking. Taki pobyt kosztować Was będzie w granicach 1100-1300zł od osoby (w zależności od wybranego pokoju). Zabierzcie najbliższych i bawcie się dobrze, bez gotowania, planowania, telewizji w trakcie posiłku i późniejszego sprzątania. Idealnie!

 

Sylwester bez balu – tylko dla dorosłych

Doskonała alternatywa do spędzania nowego roku w górach czy za granicą (szczególnie, jeśli 2-giego musicie wrócić do pracy…). Warto zaznaczyć, że Sylwester w Talarii opiera się na fantastycznej kolacji i pokazie fajerwerków – żadnych krępujących czy żenujących dla niektórych, stresujących wygibasów. Mówią, że jaki Nowy Rok, taka jego reszta, więc czy spokojna, relaksująca celebracja nie wróży udanego roku? Przekonajcie się sami!

Pakiet zawiera trzy noclegi w terminie 29.12.2018r.-01.01.2019r. w tematycznych pokojach w Pałacu lub Pawilonie Parkowym, kolację i ognisko powitalne z pieczeniem kiełbasek 29.12.2018r., śniadanie, lunch i kolację z live cooking (30.12), wyjątkową, uroczystą kolację degustacyjną w Sylwestra, szampański welcome drink, butelkę 0,5l wódki i butelkę wina czerwonego lub białego na parę, napoje bezalkoholowe, słodki bufet z ciepłymi napojami, bezowy tort noworoczny, pokaz fajerwerków, toast, oprawę muzyczną (kwartet smyczkowy Continuo (muzyka klasyczna, salonowa - walce, polki, czardasze, muzyka filmowa, jazzowa i rozrywkowa) KWARTET SMYCZKOWY CONTINUO (muzyka klasyczna i salonowa - walce, polki i czardasze; muzyka filmowa, jazzowa i rozrywkowa), noworoczny brunch w dniu 1 stycznia oraz dostęp do strefy SPA & Wellness (basen, jacuzzi, sauna kamienna, sauna infrared, domek ziołowy, łaźnia parowa, sala cardio).

W cenie jest również oferta WELLNESS&CHILL (obowiązują wcześniejsze zapisy), a w niej: degustacja szampańskich koktajli albo pałacowych nalewek – do wyboru, szampański rytuał w ruskiej bani z kąpielami w balii (w grupach max 10- osobowych), koncert na dźwiękach gongów i mis tybetańskich, warsztat domowej pielęgnacji, pokaz masażu dźwiękiem, rytuały saunowe przy młyńskim kole iudział w aktywnościach sportowych wg dziennego harmonogramu. Podczas całego pobytu dla Gości dostępny będzie bar ze specjalną ofertą napoi i alkoholi. Czy to nie brzmi dobrze? Cena za osobę to 2097zł.

 

A Wy jak wolicie świętować? W domowym zaciszu, na wynajętej sali czy w Hotelu?

My do tej pory obstawaliśmy za pierwszą opcję, ale w tym roku poważnie zastanawiamy się nad ostatnią.

Kto wie, może spotkamy się w Trojanowie?