Polskie szlagiery, rock`owe ballady a może pop`owe hity z początku stulecia? Na szczęście, wybierać możecie sami. Wstydzicie się wejść na scenę samodzielnie? Idźcie całą grupą, a na pewno będziecie wspominać ten wieczór przez kilka dobrych lat!

Zobacz też: GDZIE NAJBARDZIEJ LUBIĘ SŁUCHAĆ MUZYKI? CZĘŚĆ 2, ODPOWIADA: ADAM BOGUTA

Multipub Pod Grubą Kaśką

Miejscówka niemalże kultowa. Lokal dzieli się na dwie sale – główną, w której co tydzień wybawicie na imprezach klubowych i mniejszą, barową, w której napijecie się złotego trunku i pośpiewacie przy mikrofonie. Przyjemny, „swojski” klimat i uprzejma obsługa sprawią, że nie będzie mowy o wstydzie czy skrępowaniu. Na dokładkę dodamy, że do końca października studenci wchodzą za darmo. W weekendy klub jest czynny do godz. 5:00. Gdzie? Metro Ratusz Arsenał, al. Solidarności 68A, wejście między Pizzą Hut a KFC.

 

Pub Przejście

Pub przejście to najstarszy i największy całodobowy bar w stolicy. Początkowo może Wam chwilę zająć odnalezienie wejścia do tego miejsca, ale ułatwimy Wam to. Szukajcie w przejściu podziemnym przy Placu Na Rozdrożu. Kiedy już traficie, prędko stad nie wyjdziecie. Goście cenią sobie to miejsce za niskie ceny, „niechrzczone” piwo i moc atrakcji – każdego dnia tygodnia zaplanowano tu inną rozrywkę. Wśród nich jest oczywiście karaoke – w środę, piątek i sobotę. Wpadajcie pośpiewać od 21:00.

 

Pub Zielona Gęś

Lokal dobrze znany przede wszystkim przez studentów i amatorów koncertowania. Wszystko to przez lokalizację – adres al. Niepodległości 177 położony jest w bliskim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego i Klubu Stodoła. Latem zjecie tu grilla, a jesienią i zimą połaście się na pizzę – w lokalu funkcjonuje pizzeria Napoletana. Niestety karaoke nie doświadczycie tu codziennie – polecamy śledzić fanpage, to tutaj umieszczane są na bieżąco terminy podłączania mikrofonów.

 

Nora

Pub Nora to jedno z popularnych miejsc w stylu Irish. Lokalizacja powinna ucieszyć wszystkich – znajduje się przy ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 (wejścia szukajcie pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim a pomnikiem Mikołaja Kopernika). Lokal jest przestronny, posiada naprawdę duży bar, tak naprawdę codziennie coś się tam dzieje. Na karaoke wpadajcie we wtorki (tego dnia non-stop jest happy hour) i soboty (poza śpiewaniem puszczana jest również muzyka do tańca).

 

Cafe Rama

Niech nie zwiedzie Was nazwa. To jeden z najprzyjemniejszych barów do imprezowania w stolicy. Przyjemne wnętrza, dobra muzyka, niewysokie ceny – tak powinno być wszędzie. Lokal posiada dwie sale – w górnej się wychiilujecie, a w dolnej możecie szaleć do białego rana. Co sobotę wpadajcie na karaoke z dużym wyborem znanych przebojów. Wisienką na torcie jest ciepło i uprzejmość jaką darzy gości cała obsługa z właścicielem na czele. Szukajcie przy ul. Radiowej 18/1B.

 

Mikrofony w dłoń!